Kalkulator leasingów

Pojazdy, sprzęty, maszyny ,urządzenia oraz nieruchomości.

Z wielu banków porównaj i wybierz najlepszą ofertę!

Jak otrzymasz najkorzystniejszy leasing

Zobacz jak prosto możesz porównać i wybrać najlepsze oferty leasingowe .

 1. KROK 1. Analiza online

  W klika minut wypełniasz dane formularza o przedmiocie leasingu i swoich dochodach oraz zobowiązaniach , dzięki temu masz możliwość otrzymania z różnych banków oferty które będziesz mógł porównać i wybrać najlepszą .

 2. KROK 2.Wybór najlepszej oferty!

  Po wypełnieniu analizy online otrzymasz na adres email najlepsze przefiltrowane i przeanalizowane oferty z kilku banków .Nie tracąc czasu i nerwów nie będziesz bombardowany mnóstwem telefonów z ofertami bez pokrycia, pełna poufność i bezpieczeństwo.

 3. KROK 3. Pomoc specjalisty

  Szybkie decyzje nawet w 1 dzień. Nasz ekspert będzie w stałym kontakcie omówi wszelkie szczegóły wybranej oferty leasingowej. Skutecznie pomoże przygotować i dostosować dokumenty, wynegocjować z bankiem odstępstwa o korzystniejsze warunki niż standardowe.

 4. KROK 4. Umowa Leasingowa

  Umowę podpisujesz w banku lub pracownik banku dojedzie do Ciebie. Masz nasze stałe wsparcie przy i po podpisaniu umowy kredytowej

Wybierz przedmiot Leasingu i porównaj najlepsze oferty!

Leasingi na różne pojazdy

Od pierwszego dnia prowadzenia
działalności Bez BIK
Długi okres spłaty
od 0% wpłaty

Leasingi na sprzęty maszyn i urządzeń

Szybkie decyzje
Okres spłaty do 120 miesięcy
od 0% wpłaty własnej
Różne metody liczenia zdolności finansowania

Leasingi nieruchomości komercyjnych

Leasing nieruchomości komercyjnych od 3 mln
praktyczne narzędzie finansowania dużych inwestycji.

Leasingi dla rolników maszyn i urządzeń

opłata wstępna od 0%
okres leasingu do 120 miesięcy
Bez BIK

Leasingi na sprzęt medyczny

opłata wstępna od 0%
dostępne w procedurze uproszczonej do 1mln zł!
okres leasingu do 120 miesiące

Wiele Banków w jednym miejscu!

Dlaczego warto nam zaufać?

1900 +

Zadowolonych klientów

18 +

Lat doświadczenia

150 mln+

Udzielonych kredytów

KNF

Nadzoruje nas KNF nr rejestru
RPK002747

"Nie spotkałam się jeszcze z taką pomocą i zaangażowaniem w pracę jak w przypadku konsultantki która zajmowała się moim leasingiem. Na każde pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź, Takie profesjonalne podejście zasługuje na wyróżnienie!"

Irena Klient indywidualny

" Pełna profeska od początku do końca ;) godny polecenia Doradca Wszystko zostało przeprowadzone bardzo sprawnie, Lepiej być nie mogło. Jeśli zdecydujemy się na kolejny leasing to na pewno skorzystamy z oferty IPM Kredyty."

Mateusz Klient indywidualny

"Pełen profesjonalizm. Jeżeli potrzebujesz szybkiego i szytego na miarę leasingu to trafiłeś pod dobry adres. Polecam"

Anna Klient indywidualny

Co zyskasz?

Pracując z IPM Bez pomocy IPM
Gdzie otrzymam najlepszy leasing?
Wiele banków w jednym miejscu , możliwość porównania i wybrania ofert w kilka minut . Tracisz kilka dni lub więcej. Szukając sam w bankach lub porównywarkach narażasz się na otrzymywanie mnóstwa telefonów z ofertami bez pokrycia.
Analiza online wielu ofert
Wiemy które banki akceptują różne dochody i tylko na oświadczenie ,różne przedmioty leasingu oraz różną historię w BIK Sam nie będziesz miał dostępu do wszystkich danych z wielu różnych banków które będą potrzebne do otrzymania korzystnego leasingu
Punktacja BIK
Mamy w ofercie banki lub firmy które nie sprawdzają BIK-u oraz akceptują niezbyt dobrą historię . Szukając sam lub z nieodpowiednią pomocą możesz mieć wiele zapytań i obniżyć punktację co wpływa na otrzymanie leasingu lub korzystne jego warunki
Oprocentowanie leasingu?
Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z wieloma bankami mamy stały dostęp do najlepszych promocji oraz wiele możliwości negocjacyjnych. Sam masz o wiele mniejsze szanse na wynegocjowanie dogodnych warunków.
Wygoda i bezpieczeństwo
Wszystko w jednym miejscu, online. Stały kontakt z jednym specjalistą, bezpieczeństwo, pełna pomoc i poufność. Mocno utrudniony kontakt i obieg dokumentów, z wieloma osobami i instytucjami.

7 głównych błędów leasingobiorcy

Poznaj najczęstsze błędy które popełniają leasingobiorcy ,
podczas szukania najkorzystniejszej oferty .

 1. 01. Zastanów się jaki potrzebujesz leasing x

  Jest wiele banków które mają różne rodzaje leasingów trzeba je właściwie dostosować do swoich potrzeb . Różnią się one wieloma metodami przyznawania leasingów : punktacją w BIK , akceptowania przedmiotów leasingu i wyliczania różnych dochodów ,oprocentowaniem ,ubezpieczeniem, okresem spłaty i innymi cechami .

 2. 02. Nie składaj zapytań i wniosków byle jak i byle gdzie, bo się okaże , że nie dostaniesz nic x

  Będąc pewnym że spłyną do Ciebie najlepsze oferty z których wybierzesz najlepszą .Składasz do wielu banków i do innych instytucji wnioski lub zapytania , nawet nie wiesz gdzie ?. To tak nie działa . Dlaczego nie możesz dostać odpowiedniego leasingu dla Ciebie ? Otrzymujesz non stop ,,super oferty” z wielu banków i instytucji pozabankowych , porównywarek , telefony ,sms ,email i itp - bez dokumentów, łatwo , prosto , najniższe oprocentowanie i itp. Przychodzi do konkretów okazuje się że są one bez pokrycia . Masz wiele zapytań do BIK , tracisz mnóstwo czasu i nerwów oraz jest jeszcze potrzebnych wiele dokumentów. Nie otrzymałeś leasingu lub nie taka była oferta .

 3. 03.Pamiętaj, do każdego leasingu trzeba się odpowiednio przygotować x

  Żaden bank i inna instytucja finansowa nie udzieli leasingu bez weryfikacji : przedmiotu leasingu , dochodów , historii w BIK lub i wielu innych czynników. Stworzyliśmy darmową analizę online z którą sprawdzimy i wyliczymy jaka będzie Twoja maksymalna zdolność kredytowa , które banki akceptują przedmiot leasingu i które banki akceptują różną historię w BIK oraz wiele innych ważnych czynników . Otrzymasz korzystne przeanalizowane z wielu banków dopasowane dla Ciebie realne oferty leasingowe które porównasz i wybierzesz najlepszą .Wszystko w jednym miejscu .

 4. 04. Czy warto skorzystać z niezależnego, doświadczonego specjalisty? x

  Nie znasz wielu produktów leasingowych które różnią się wieloma czynnikami i procedurami , nie wiesz jak je odpowiednio dopasować i przygotować z jak najmniejszą ilością dokumentacji .Tracisz wiele czasu na szukanie w każdym banku osobno lub porównywarkach i innych . Możesz popełnić wiele błędów które mogą być już nie do naprawienia . Sam masz mniejsze możliwości negocjacyjne i odstępstwa od procedur.

 5. 05. Dobre warunki leasingu , to również dobrze wypełniony wniosek x

  Nie wypełniaj wniosku bez zastanowienia i sprawdzenia lub skonsultuj to z odpowiednim niezależnym ekspertem od leasingów.

 6. 06. Oferta, to nie decyzja kredytowa x

  Nie myl oferty z decyzją leasingową . Oferta to nie decyzja jest to tylko propozycja banku która nie jest wiążąca .Żeby otrzymać decyzję trzeba przejść całą procedurę na podstawie wszelkiej dokumentacji i innych aspektów .

 7. 07. Nie śpiesz się x

  Przeczytaj dokładnie umowę i warunki spłaty ,jeżeli nie rozumiesz zapytaj .

Sprawdź przedmiot leasingu i porównaj oferty które pasują dla Ciebie

Kalkulator leasingów dostępny na naszej stronie daje możliwość wygodnego zapoznania się z wieloma ofertami w jednym miejscu oraz szybkie porównanie ich pomiędzy sobą. Prezentujemy Ci propozycje leasingów "na prawie wszystko" - od samochodów i innego typu pojazdów przez różnego typu sprzęty i urządzeń po maszyny rolnicze. Sprawdź, jak wybrać właściwie.

Jak korzystać z kalkulatora leasingów?

Nasz kalkulator pozwoli Ci przede wszystkim na proste i szybkie porównanie i wybór najlepszych ofert leasingowych. Wypełnienie formularza dostępnego w naszym serwisie zajmie Ci dosłownie kilka minut. Zostaniesz poproszony o podanie podstawowych parametrów, takich jak przedmiot leasingu oraz Twoje zobowiązania i dochody. W wyniku przedstawionych przez Ciebie danych otrzymasz różne oferty, które łatwo porównasz i bez problemu wybierzesz najbardziej odpowiednią dla siebie. Korzystanie z rozwiązania dostępnego w naszym serwisie ma wiele zalet, główną z nich jest fakt, iż wszystkie najlepsze oferty zostaną przesłane bezpośrednio na Twój adres e-mail. Zapewniamy Ci pełną poufność oraz bezpieczeństwo danych. Po wypełnieniu formularza nie zostaniesz zaatakowany niezliczonymi przez telemarketerów przedstawiających Ci wątpliwe oferty. Największym atutem skorzystania z naszego serwisu jest stała pomoc specjalisty, który będzie z Tobą w stałym kontakcie i wyjaśni Ci wszelkie szczegóły wybranych ofert. Współpraca z naszym specjalistą umożliwi Ci m.in. sprawne przygotowanie i dostosowanie dokumentów. Sfinalizowanie umowy nastąpi w firmie leasingowej lub banku. Często możesz także umówić się z jego pracownikiem na spotkanie we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu?

Leasing pozwala na bardzo opłacalne i szybkie pozyskanie potrzebnego sprzętu, bez nadmiernego obciążania budżetu. A możliwości są naprawdę imponujące. Obecnie można leasingować niemalże wszystko - całe wyposażenie gabinetu, biura, maszyny, samochody, urządzenia i wszelkie inne środki trwałe. Nasz kalkulator pozwoli Ci na realną ocenę warunków umów leasingowych oferowanych przez wiele różnych banków. Wspomniane narzędzie stanowi doskonały sposób na zapoznanie się z kosztami, które wygeneruje dany leasing i oszacowanie jego opłacalności. Musisz jednak pamiętać, iż prezentowany w naszym serwisie kalkulator szacuje zbliżone koszty, ostateczna wycena przedstawiona przez dany bank może się nieco różnić, ponieważ zależy m.in. od oceny Twojego przedsiębiorstwa, a także rodzaju leasingowanego przedmiotu. Ponadto we współpracy z naszym specjalistą możesz liczyć na wynegocjowanie korzystniejszych warunków umowy. Nasz kalkulator leasingów jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje najbardziej korzystnej oferty dla swojej firmy bez względu na to, jakiego przedmiotu ma dotyczyć finansowanie. W jednym miejscu zapoznasz się z wieloma propozycjami i otrzymasz wsparcie naszych specjalistów, którzy pomogą Ci przejść przez proces aplikacji od początku do końca i będą służyć radą nawet już po zawarciu umowy.