leasing sprzętu medycznego

Leasing sprzętu medycznego – na jakich zasadach?

Zakup wyposażenia w prywatnej klinice, gabinecie czy każdej innej placówce medycznej, to podstawa tego typu działalności. Istnieje kilka różnych źródeł finansowania – wśród nich istnieje możliwość wzięcia w leasing sprzętu medycznego, co może znacznie ułatwić start, bądź rozwój placówki. Jaki jednak wybrać i czym kierować się przy wyborze takiego leasingu?

Leasing dla firm- warunki

Ten rodzaj leasingu jest idealnym rozwiązaniem dla lekarzy rozmaitych specjalności, przychodni, lecznic oraz wszelkich placówek prywatnych, które świadczą usługi prozdrowotne. Lecz także dla aptek i publicznych zakładów opieki zdrowotnej. Pozwalają na zakup niezbędnego sprzętu na bardzo dogodnych warunkach. Na jakie warunki można liczyć, jeśli chodzi o leasing dla firm medycznych? Jak w każdym przypadku, wiele zależy od konkretnej oferty – dlatego również i w tym przypadku warto poszukać najkorzystniejszych warunków. Bądź zwrócić się do pośredników, którzy są zorientowani w aktualnych ofertach na rynku. Możemy wtedy liczyć między innymi na: opłatę wstępną już od 0zł, atrakcyjny okres leasingu – do 84 miesięcy, dostosowanie rat, czy opcji leasingu (operacyjny, finansowy lub zwrotny). Do zalet należy także fakt, że pod leasing dla firm tego rodzaju podlegać mogą nie tylko nowe, ale i używane sprzęty, takie jak: sprzęt do wyposażenia gabinetów lekarskich, aptek, urządzenia diagnostyczne, czy sprzęt laboratoryjne – a także wiele innych. Oprocentowanie to kwestia indywidualna i podlega możliwości negocjacji, dlatego warto z tej możliwości skorzystać.

Leasing Wrocław – zalety

Leasing dla firm medycznych to alternatywa dla np. kredytu. W tym przypadku kredyt ma znacznie bardziej skomplikowane warunki niż leasing. Wrocław pod tym kątem posiada bardzo szeroką ofertę, co znacznie ułatwia uzyskanie jak najlepszych warunków. A zalety takie jak: możliwość dopasowania rat do aktualnej sytuacji finansowej, rabaty, czy możliwość zaliczenia kosztów od uzyskanych dochodów, sprawia, że leasing sprzętu medycznego zdecydowanie zyskuje na atrakcyjności. Wiele zależy od tego, jakiego rodzaju wybierzemy leasing. We Wrocławiu jednak znajdziemy szereg ofert, które pozwolą dopasować źródło finansowania adekwatnie do danych potrzeb i możliwości. Warto z tych możliwości skorzystać, dla zmaksymalizowania profitów podchodzących z inwestycji.