Szybki kredyt gotówkowy

Szybkie kredyty gotówkowe. Samodzielnie czy z pomocą pośrednika?

Szybkie kredyty gotówkowe cieszą się ogromną popularnością. Najczęściej banki udzielają je na preferencyjnych rachunkach i nie wymagają przedstawiania zaświadczeń o dochodach przez co są stosunkowo łatwe do uzyskania. Bardzo często instytucje bankowe oraz firmy pożyczkowe skupiają się na reklamowaniu tej formy finansowania, udzielając przy okazji różnego typu promocji. Decydując się na kredyt należy wziąć pod uwagę wiele czynników, w związku z czym warto skorzystać z pomocy pośrednika. Dlaczego?

Spis treści
Nowość na rynku finansowym
Bezpośrednio w banku
Pomoc eksperta

Szybkie kredyty gotówkowe – nowy produkt na rynku usług bankowych

W dobie cyfryzacji usług bankowych już nie tylko firmy pożyczkowe mogą udzielić szybkiej pożyczki w 15 minut online. Coraz więcej banków poszerza swoją ofertę o szybki kredyt gotówkowy, możliwy do uzyskania w krótkim czasie w całości przez Internet bez zbędnych i skomplikowanych formalności. Czas na akceptację wniosku jest zbliżony do tego przy tzw. chwilówkach oferowanych przez parabanki. Co istotne, warunki takich ofert są znacznie korzystniejsze od tych oferowanych przez instytucje parabankowe. Szybkie pożyczki online udzielane są przez coraz większą liczbę banków działających w Polsce.

Bezpośrednio w banku

Aplikacja o szybki kredyt gotówkowy może się wydawać najprostsza w ramach konta osobistego, na które otrzymujesz regularnie wynagrodzenie. Dzięki posiadaniu historii przelewów od pracodawcy bank może Cię uznać za wiarygodnego klienta, dzięki czemu często jest w stanie zaoferować Ci specjalną ofertę dedykowaną wyłącznie swoim zaufanym klientom. Jednak przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z oferty kredytowej dostępnej w ramach Twojego rachunku, zachęcamy Cię do skorzystania z porównywarki dostępnej w naszym serwisie. Może się bowiem okazać, iż jesteśmy w stanie zaproponować Ci znacznie korzystniejszą ofertę niż ta oferowana przez Twój bank.

Oferta szybkich kredytów gotówkowych poszczególnych banków najczęściej różni się od standardowych produktów finansowych. Ogranicza się ona do niższych kwot, których spłata rozkładana jest na maksymalnie pięć lat. W takiego zobowiązania nie będziesz mógł zaciągnąć wysokiej kwoty rzędu kilkuset tysięcy ani wnioskować o spłatę przez kolejne 10 lat.

Finanse na budowę domu

Bardzo często oferty tego typu mają na celu promocję banku i przyciągnięcie nowych klientów. W celu podpisania umowy z nowym klientem banki często są w stanie zrezygnować z prowizji albo obniżyć oprocentowanie. Tego typu oferty są nie tylko tańsze, ale często również znacznie łatwiejsze do otrzymania, pamiętać jednak należy, iż korzystne warunki wiążą się z niską maksymalną kwotą.

Zachęcamy do skorzystania z dostępnego na naszej stronie kalkulatora kredytów gotówkowych, który stanowi doskonałe narzędzie do wstępnej oceny produktów finansowych poszczególnych banków i porównania ofert między sobą. Taki krok pozwoli Ci również ocenić swoje szanse na pozytywną decyzję kredytową w poszczególnych bankach.

Po wybraniu najkorzystniejszej według Twojej oceny oferty kredytowej zachęcamy Cię do skorzystania z dostępnego w naszym serwisie narzędzia umożliwiającego rzetelne obliczenie zdolności kredytowej. Analiza przeprowadzana jest w oparciu o wieloletnie doświadczenie ekspertów finansowych dzięki czemu uzyskany wynik jest niezwykle wiarygodny i znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Po przeprowadzeniu powyższych kroków, w razie dodatkowych pytań, może się z Tobą skontaktować jeden z naszych niezależnych ekspertów, który zapewni Ci wsparcie podczas całego procesu aplikowania o kredyt.

Kiedy warto skorzystać z oferty bezpośredniej?

Bezpośrednie aplikowanie w banku o interesujący Cię produkt sprawdzi się w przypadku otrzymania spersonalizowanej oferty w ramach swojego rachunku bankowego, na który wpływają regularnie Twoje dochody. Zazwyczaj możesz sprawdzić czy bank przygotował dla Ciebie specjalną ofertę, logując się do aplikacji banku lub logując się na konto online. Jeżeli jednak Twój bank nie posiada w swojej ofercie interesujących Cię produktów, to zdecydowanie warto zapoznać się z ofertami innych instytucji. W tym przypadku proces aplikowania o wsparcie finansowe może być trudniejszy i bardziej skomplikowany. Ponadto decyzja o wyborze oferty konkretnego banku wymaga dokładnej analizy. Nieprzemyślane aplikowanie o kilka produktów finansowych jednocześnie może zakończyć się obniżeniem oceny punktowej BIK, a co za tym idzie gorszymi warunkami umowy, a nawet decyzją odmowną banku.

Skorzystaj z pomocy eksperta przy analizie szybkich kredytów gotówkowych

Profesjonalny pośrednik finansowy dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy oraz wieloletnim kontaktom z bankami jest w stanie ocenić Twoje szanse na pozytywną decyzję w przypadku danej oferty szybkiego kredytu gotówkowego. Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz złożyć wniosku w ramach swojego rachunku bankowego to zdecydowanie, polecamy Ci kontakt z jednym z naszych ekspertów. Współpraca z nami to przede wszystkim indywidualne podejście do Twoich potrzeb i możliwości, dzięki czemu możemy pomóc Ci dobrać najlepszy dla Ciebie produkt finansowy a także wesprzeć Cię w trakcie procesu aplikacyjnego.

Samodzielny wybór oferty konkretnego banku, a później aplikowanie o kredyt może wiązać się z wieloma trudnościami i niedogodnościami. Pamiętaj, iż sam masz o wiele mniejsze możliwości negocjacyjne w kontakcie z bankiem czy szanse na odejście od wyśrubowanych procedur. Doświadczony specjalista IPM posiada dużą wiedzę na temat bieżących promocji i ofert konkretnych banków, dzięki czemu znacznie łatwiej porusza się w tym temacie niż osoby niezwiązane z branżą finansową. W czym dokładnie może pomóc Ci pośrednik? W całym procesie możesz liczyć na wsparcie w następujących kwestiach:

  • dokładna analiza Twoją sytuacji finansowej,
  • weryfikacja Twojej zdolność kredytową, dzięki czemu będziemy w stanie określić, jaką maksymalnie kwotę będziesz mógł uzyskać w poszczególnych bankach,
  • porady dotyczące tego, które banki mają bardziej liberalne wymagania wiążące się ze zdolnością kredytową,
  • pomoc w dokładnym zrozumieniu zapisów umowy,
  • prezentacja aktualnych promocji i ofert,
  • przedstawienie i omówienie rodzajów kredytów gotówkowych i porady dotyczące tego, który z nich będzie najpełniej odpowiadał Twoim potrzebom,
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania wsparcia finansowego, a także w wypełnieniu wniosku,
  • wyliczenie całkowitego kosztu wybranej przez Ciebie oferty,
  • pomoc w negocjacjach z bankiem korzystniejszych warunków umowy.

Wsparcie pośrednika finansowego wiąże się z szeregiem korzyści, spośród których należy wymienić nie tylko oszczędności finansowe, ale również oszczędność czasu. Dzięki pomocy eksperta zaoszczędzisz sobie również stresowych sytuacji i nerwów. Należy pamiętać, iż istnieje szereg parametrów, na które musisz zwrócić uwagę przy wyborze konkretnej oferty szybkiego kredytu gotówkowego. Tak naprawdę każdy bank posiada swoje własne kryteria oceny zdolności kredytowej, nie mając doświadczenia i wiedzy w temacie branży bankowości nie jesteś w stanie oszacować, która oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza i najbardziej bezpieczna. Pomoc profesjonalisty IPM znacznie uprości całą procedurę aplikacyjną i zwiększy Twoje szanse na pozytywną decyzję w ramach indywidualnie dopasowanej do Twoich potrzeb oferty.