Kalkulatory

Zdolności kredytowej

Kredytów, pożyczek i leasingów

Wszystkie nasze kalkulatory

Poniższe kalkulatory pozwolą Ci zrozumieć działania banków.

Dokładniejsze propozycje z ofertami banków otrzymasz przechodząc do ofert banków które możesz porównać i wybrać najlepszą.

Wiele Banków w jednym miejscu!

Dlaczego warto nam zaufać?

1900 +

Zadowolonych klientów

18 +

Lat doświadczenia

150 mln+

Udzielonych kredytów

KNF

Nadzoruje nas KNF nr rejestru
RPK002747

Kalkulatory zdolności kredytowej dostępne na naszej stronie umożliwiają wygodne, poprawne i szybkie wyliczenie raty, a także kosztów kredytu. Pierwszym krokiem, który należy wykonać jest ustalenie, jaki typ produktu Cię interesuje. Do wyboru masz m.in. kredyt gotówkowy na dowolny cel, dla firm, hipoteczny, dedykowany wolnym zawodom lub rolnikom, lub pożyczkę pozabankową bez BIK. Dzięki naszym narzędziom będziesz mógł wstępnie zapoznać się z ofertami finansowymi, porównać je i wybrać najbardziej dla siebie korzystną.

Czym się wyróżniają nasze kalkulatory zdolności kredytowej?

Dostępne na naszej stronie kalkulatory zdolności kredytowej pozwolą Ci na dokonanie szybkiego, łatwego i poprawnego obliczenia raty interesującego Cię produktu. Oprócz określeniem, jaki typ kredytu Cię interesuje, powinieneś również zastanowić się, czy wybierzesz raty stałe czy malejące, bo od tych danych zależeć będzie ich ostateczna wysokość. Do narzędzia należy wprowadzić wyłącznie podstawowe parametry, takie jak kwota i liczba rat, czyli okres spłaty, aby otrzymać wstępną ofertę obejmującą propozycje wszystkich dostępnych w naszym serwisie firm i banków.

Jak aplikować o kredyt?

Dzięki narzędziom dostępnym w naszym serwisie nie musisz tracić czasu na pracochłonne poszukiwania ofert bezpośrednio na stronach internetowych konkretnych banków i następnie porównywanie ich pomiędzy sobą. U nas masz dostęp do wielu wiarygodnych ofert kredytów hipotecznych, firmowych, gotówkowych czy pożyczek bez BIK w jednym miejscu. Nasze rozwiązanie pozwala na szybkie i wygodne porównywanie wielu produktów w jednym miejscu, dopasowanie ich do swoich potrzeb i wybór najlepszego rozwiązania. Kolejnym krokiem, który możesz szybko i sprawnie przejść bez wychodzenia w domu, jest wprowadzenie Twoich danych o dochodach, dzięki czemu dowiesz się, jaka jest Twoja maksymalna zdolność kredytowa, a także czy dany bank akceptuje Twoją historię w bazach takich jak BIK. Uzyskasz też szczegóły dotyczące wybranego produktu. Jeżeli wybrany przez Ciebie bank z jakiegoś powodu nie udzieli Ci wybranego kredytu, to nic straconego - przedstawimy Ci nowe oferty. Nasz specjalista, który będzie z Tobą od początku w stałym kontakcie, pomoże Ci przejść przez cały proces - od przygotowania i prawidłowego wypełnienia wniosku po przygotowanie i dostosowanie wymaganych dokumentów przez pomoc we współpracy z wybraną instytucją finansową. Po pozytywnym przejściu przez cały proces aplikacji, we współpracy z naszym specjalistą, pieniądze zostaną przelane na Twój rachunek bankowy. Samą umowę będziesz mógł podpisać w wybranej placówce danej firmy. Często istnieje także możliwość spotkania z jej pracownikiem w wybranym miejscu. Najczęściej kredyt zostaje uruchomiony w ten sam dzień, w którym nastąpiło zawarcie umowy. Możesz liczyć na naszą stałą pomoc i wsparcie. Nasze kalkulatory zdolności kredytowej pozwolą Ci na wstępne określenie, który bank posiada najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę i umożliwią prostą i wygodną aplikację o wybrany produkt. Zachęcamy do kontaktu.