Kalkulator kredytu
gotówkowego

Porównaj i wybierz z wielu ofert
najlepszy bankowy kredyt gotówkowy

Miesięczna rata

335.00 zł

Oprocentowanie od: 6,99%
RRSO: 8,87%

Sortuj oferty banków według ...
Najniższa rata
Najniższe oprocentowanie
Najniższe RRSO
 

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.

Przykład reprezentatywny:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty kredytów gotówkowych wynosi 8,78%. Okres obowiązywania umowy: 48 mies., całkowita kwota pożyczki: 20 000,00 zł. Całkowity koszt zobowiązania spłacanego w ratach równych (annuitetowych): 4 820,32 zł, całkowita kwota do zapłaty: 24 820,32 zł. Spłata następuje w 48 ratach równych (annuitetowych). Kalkulacja została dokonana na dzień 15 lipiec 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.Minimalny i maksymalny okres spłaty: min. 3 mies., max. 12 lat Maksymalne RRSO: 14,69%

Prosty kalkulator zdolności kredytowej

Nasz kalkulator, pomoże łatwo przełożyć informacje na jasny dla Ciebie wynik w postaci maksymalnej zdolności kredytowej .Kalkulator tego typu nie stanowią oferty jest poglądowy . Aby otrzymać bardziej dokładne wyniki Wybierz ofertę banku i złóż wniosek online .

Szacowana zdolność

0Zobacz jak szybko i łatwo otrzymasz z nami korzystny bankowy kredyt gotówkowy.

Wszystko online ,szanujemy twój czas i prywatność .Bez nachalnych telefonów z pomocą specjalisty.

 1. KROK 1. Wybór oferty a nie reklamy !

  Bez straty czasu masz w jednym miejscu od razu wiele ofert bankowych które bez trudu możesz porównać , dopasować i wybrać najlepszą dla Siebie

 2. KROK 2. Wniosek online bez zapytań do BIK !

  W kilka minut bez wychodzenia z domu wypełniasz dane swoich dochodach ,dowiesz się jaką masz maksymalną zdolność kredytową i czy wybrany bank akceptuje twoją historię kredytową . Otrzymasz szczegółowe informacje wybranej oferty ,w przypadku braku możliwości jej otrzymania przedstawimy Ci nowe przeanalizowane realne oferty z wielu innych banków które pasują dla Ciebie .Bez zapytań do BIK , za darmo . Nie tracąc czasu i nerwów nie będziesz bombardowany mnóstwem telefonów z ofertami bez pokrycia , pełna poufność i bezpieczeństwo

 3. KROK 3. Fachowe wsparcie specjalisty !

  Decyzja i wypłata nawet w 1 dzień . Nasz ekspert będzie w stałym kontakcie omówi wszelkie szczegóły wybranej oferty kredytowej . Skutecznie pomoże szybko przygotować i wypełnić prawidłowo wniosek ,dostosować dokumenty , wynegocjować z bankiem odstępstwa o korzystniejsze warunki niż standardowe .

 4. KROK 4.Pieniądze na Twoim koncie

  będą przelane w banku lub online . Umowę podpisujesz w banku lub pracownik banku dojedzie do Ciebie. Po podpisaniu umowy, uruchomienie kredytu nawet w ten sam dzień . Masz nasze stałe wsparcie przy i po podpisaniu umowy kredytowej.

Poznaj parametry kredytów gotówkowych

Bankowe kredyty gotówkowe na najkorzystniejszych warunkach. Od 5 tys do 500 tys. zł kwoty kredytu bez zabezpieczeń. Najdłuższy okres spłaty do 144 miesięcy . Od 6,99% - nawet tak niskie oprocentowanie możemy dla Ciebie wynegocjować .Nawet 1 dzień - tylko tyle zajmuje decyzja i wypłata środków.

Na dowolny cel


Bez zapytań do BIK wybierz z wielu banków realną wiarygodną ofertękredytu gotówkowego. Decyzje i wypłaty środków nawet w 1 dzień .
• Niskie oprocentowanie - już od 6,99%. Zapewniamy możliwość indywi-dualnych negocjacji kosztów kredytów – w zależności od tego, ile pie-niędzy i na jakich warunkach potrzebujesz.
• Wysokie kwoty kredytu gotówkowego –nawet do 500 tys. zł bez dodat-kowych zabezpieczeń
• Okres kredytowania do 144 miesięcy – dopasuj program spłaty do swoich indywidualnych potrzeb tak, by rata nie obciążyła nadmiernie Twojego domowego budżetu

KONSOLIDACYJNE + DODATKOWA GOTÓWKA


Spłacane terminowo duże raty (w tym pożyczki pozabankowe bez BIK) zamień na jedną mniejszą i weź dodatkową gotówkę.
• Konsolidacje – zaoferujemy Ci możliwość zamiany kilku rat spłacanych kredytów. Będzie niższa niż dotychczasowego zobowiązania , a ponadto możesz liczyć na dodatkową kwotę na bieżące potrzeby!
• Wysokie kwoty kredytu konsolidacyjnego – nawet do 500 tys. zł bez dodatkowych zabezpieczeń i z minimalną ilością formalności
• okres kredytowania do 144 miesięcy – dopasuj program spłaty do swoich indywidualnych potrzeb tak, by rata nie obciążyła nadmiernie Twoje-go domowego budżetu

Pożyczki pozabankowe i bez BIK

Jeżeli masz niezbyt dobrą historię kredytową mamy inne oferty ponad 20 pożyczek pozabankowych w jednym miejscu .
Minimum formalności szybkie wypłaty . Kwoty pożyczek od 2 tys pln do 50 000 pln . Okres finansowania od 3 do 60 miesięcy . Na oświadczenie o dochodach.

Dlaczego warto nam zaufać?

1900 +

Zadowolonych klientów

18 +

Lat doświadczenia

150 mln+

Udzielonych kredytów

KNF

Nadzoruje nas KNF nr rejestru
RPK002747

"Szybkie i solidne podejście do sprawy. Dobranie najlepszych warunków kredytowych i ekspresowe uzyskanie decyzji kredytowej. Świetny kontakt z klientem. Szczerze polecam"

Julia | Klient indywidualny

"Zdecydowanie polecam! Doradca okazał się receptą na całe zło i pomógł skonsolidować wszystkie dotychczasowe kredyty w jedną mniejszą ratę :D pełen profesjonalizm, dbałość o klienta, z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę!"

Grzegorz | Klient indywidualny

"Profesjonalna i miła obsługa. Rozwiązania tylko tutaj zaproponowane, pozwoliły mi osiągnąć mój cel. Polecam!"

Dorota | Klient indywidualny

Analiza kredytowa online w 5 minut.

Sprawdź maksymalną zdolność kredytową porównaj korzystne oferty z wielu banków.

Co zyskasz?

Pracując z IPM Bez pomocy IPM
Gdzie otrzymam najlepszy kredyt gotówkowy ?
Bez straty czasu na szukanie wybierasz najlepsze oferty z wielu banków a nie reklamy. Tracisz kilka dni lub więcej . Szukając sam w bankach lub porównywarkach narażasz się na otrzymywanie mnóstwa telefonów z ofertami bez pokrycia.
Wniosek online bez zapytań do BIK
W kilka minut dowiesz się czy masz możliwość otrzymania kredytu w wybranym przez Ciebie banku oraz jaką masz maksymalną zdolność kredytową i czy dany bank akceptuje Twoją historię w BIK. W przypadku braku możliwości otrzymania wybranej oferty otrzymasz inne przeanalizowane najlepsze oferty Sam nie będziesz miał dostępu do wszystkich danych z wielu różnych banków które będą potrzebne do otrzymania korzystnego kredytu
Punktacja BIK?
Wiemy które banki akceptują różną historię w BIK lub jej brak Szukając sam lub z nieodpowiednią pomocą możesz mieć wiele zapytań i obniżyć punktację co wpływa na otrzymanie kredytu lub korzystne warunki
Oprocentowanie kredytu ?
Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z wieloma bankami mamy stały dostęp do najlepszych promocji oraz wiele możliwości negocjacyjnych. Sam masz o wiele mniejsze szanse na wynegocjowanie dogodnych warunków.
Wygoda i bezpieczeństwo
Wszystko w jednym miejscu, online. Stały kontakt z jednym specjalistą, bezpieczeństwo, pełna pomoc i poufność. Specjalista skutecznie pomoże przygotować i wypełnić prawidłowo wniosek, dostosować dokumenty, wynegocjować z bankiem odstępstwa o korzystniejsze warunki niż standardowe. Mocno utrudniony kontakt i obieg dokumentów, z wieloma osobami i instytucjami.

7 głównych błędów kredytobiorcy

Poznaj najczęstsze błędy które popełniają kredytobiorcy

podczas szukania ofert kredytowych w bankach .

 1. 01. Zastanów się na co potrzebujesz pieniądzex

  Jest wiele banków które mają wiele różnych rodzajów finansowania trzeba je właściwie dostosować do swoich potrzeb . Różnią się one wieloma czynnikami : punktacją w BIK , akceptowania i wyliczania różnych dochodów ,oprocentowania ,ubezpieczenia , okresem kredytowania i innymi cechami .

 2. 02. Nie składaj wniosków byle jak i byle gdzie bo się okaże że nie dostaniesz nic.x

  Będąc pewnym że spłyną do Ciebie najlepsze oferty z których wybierzesz najlepszą .Składasz do wielu banków i innych instytucji wnioski lub zapytania i nawet nie wiesz gdzie ?.To tak nie działa Dlaczego nie możesz dostać odpowiedniego kredytu gotówkowego dla Ciebie ? Otrzymujesz non stop ,,super oferty” z wielu banków i instytucji pozabankowych , porównywarek , telefony ,sms ,email i itp - bez dokumentów, łatwo , prosto , najniższe oprocentowanie i itp. Przychodzi do konkretów okazuje się że są one bez pokrycia . Masz wiele zapytań , tracisz mnóstwo czasu i nerwów oraz jest jeszcze potrzebnych wiele dokumentów. Nie otrzymałeś kredytu lub nie taka była oferta .

 3. 03. Pamiętaj, do każdego kredytu trzeba się odpowiednio przygotowaćx

  Żaden bank i inna instytucja finansowa nie udzieli kredytu gotówkowego bez weryfikacji : dochodów , historii w BIK lub jeżeli będą potrzebne zabezpieczenia i wielu innych czynników. Stworzyliśmy jako jedyni w Polsce darmowe narzędzie wniosek online bez zapytań do BIK z którym łatwo sprawdzimy i wyliczymy : jaka będzie Twoja maksymalna zdolność kredytowa w danych bankach , jak banki akceptują różne źródła dochodów i jak akceptują różną historię w BIK . Szybko otrzymasz na adres email szczegóły wybranej oferty lub inne korzystne przefiltrowane oferty z wielu banków.

 4. 04. Czy warto korzystać z usług niezależnego doświadczonego specjalisty?x

  Nie znasz wielu produktów kredytowych które różnią się wieloma czynnikami i procedurami , nie wiesz jak je odpowiednio dopasować i przygotować z jak najmniejszą ilością dokumentacji ,tracisz wiele czasu na szukanie w każdym banku osobno lub porównywarkach i innych . Możesz popełnić wiele błędów które mogą być już nie do naprawienia . Sam masz mniejsze możliwości negocjacyjne i odstępstwa od procedur.

 5. 05.Dobre warunki kredytu gotówkowego to również dobrze wypełniony wniosekx

  Nie wypełniaj wniosku bez zastanowienia i sprawdzenia lub skonsultuj to z odpowiednim niezależnym ekspertem od kredytów.

 6. 06. Oferta to nie decyzja kredytowax

  Nie myl oferty z decyzją kredytową . Oferta to nie decyzja jest to tylko propozycja banku która nie jest wiążąca .Żeby otrzymać decyzję trzeba przejśćcałą procedurę na podstawie wszelkiej dokumentacji i innych aspektów .

 7. 07. Nie spiesz się x

  Przeczytaj dokładnie umowę i warunki spłaty ,jeżeli nie rozumiesz zapytaj .

Kalkulator kredytu gotówkowego jest doskonałym sposobem na dopasowanie oferty banku do Twoich potrzeb i możliwości. Ta usługa pomaga również w znalezieniu najlepszego kredytodawcy, gdyż ich oferty mogą być zróżnicowane w zależności od okresu i kwoty kredytowania. Określ, ile chcesz pożyczyć, wybierz liczbę rat i sprawdź, jaka będzie ich miesięczna wysokość w bankach. Możesz także prześledzić ofertę pożyczek pozabankowych.

Jak działa kalkulator kredytu gotówkowego?

Kalkulatory kredytów gotówkowych stały się bardzo powszechne w dobie ciągłego dostępu do informacji. Warto jednak korzystać ze sprawdzonych witryn, które obliczają wysokości rat na podstawie aktualnych i najlepszych ofert wielu banków, nie ograniczając porównań. Po podaniu wybranych przez Ciebie parametrów możesz na naszej witrynie uzyskać propozycje od nawet kilkunastu sprawdzonych kredytodawców, które będą miały wskazane cechy. Łatwo wtedy sprawdzić wysokość miesięcznej raty i wybrać najdogodniejszą propozycję. Można od razu złożyć wniosek online, dzięki któremu w szybki sposób pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie.

Parametry naszego narzędzia

Wybór oferty kredytowej nie był nigdy tak prosty. Ty decydujesz, jaka kwota Cię interesuje i jaki czas chcesz ją spłacać. Możesz w sposób elastyczny dopasować liczbę rat - nasz system na bieżąco wskazuje aktualną wysokość raty przy określonym przez Ciebie okresie kredytowania. Znajdziesz tu także informacje o oprocentowaniu w skali roku oraz o procentowej wartości prowizji i RRSO. Parametry te będą szczególnie pomocne przy porównywaniu ofert.

Co jeszcze warto sprawdzić?

Po rozwinięciu informacji o ofertach można zapoznać się z listą cech każdego z produktów kredytowych. To wygodny zbiór najbardziej potrzebnych informacji. Akceptowane źródła dochodu, możliwość wykorzystania jako kredyt konsolidacyjny, wymagania co do zgody współmałżonka czy niezbędne dokumenty. Nasze narzędzie pozwala także na przejrzenie wyników - ofert banków pod wskazanym kątem. Można je posortować, biorąc pod uwagę najbardziej interesujące parametry.

Oprocentowanie w skali roku

Wybierz najlepszą ofertę z najniższym oprocentowaniem. Pamiętaj jednak, że przy krótkich okresach do spłaty zwykle nie jest ona najkorzystniejsza, gdyż prowizja może stanowić większe koszty niż odsetki. Oprocentowanie istotnie wpływa na cenę kredytu w sytuacjach dłuższego czasu trwania umowy.

Wysokość raty

Zwykle najniższa rata przy tym samym okresie będzie oznaczała najlepszą ofertę. Czasem jednak bank proponujący atrakcyjne warunki zastrzega sobie dodatkowe wymagania, na przykład założenie konta czy szczególny okres promocyjny. Warto to zweryfikować przed złożeniem wniosku.

Najniższe RRSO

Jest to wskaźnik, który ma ułatwiać porównywanie ofert. Bierze pod uwagę nie tylko oprocentowanie, ale także prowizję i inne opłaty. Zwykle pomaga w wyborze najtańszego kredytu, ale podobnie jak z wysokością raty - oferta taka może mieć pewne obwarowania. Jeżeli potrzebujesz gotówki na dowolny cel, kredyt gotówkowy jest dobrym rozwiązaniem. Zastanów się, ile dokładnie pieniędzy będziesz chciał pożyczyć. Spróbuj również rozważyć, jaka wysokość raty będzie wygodna do spłaty. Jeżeli dobrze określisz swoje wymagania, szybciej znajdziesz dobrą dla siebie ofertę. Obok wygodnego kalkulatora do obliczenia rat kredytów, proponujemy Ci również wygodne narzędzie do pomocy w określaniu zdolności kredytowej. Dzięki nim z pewnością dobrze uda Ci się określić potrzeby i poznać możliwości, dzięki którym zdobędziesz kredy idealny. Skorzystaj z naszych usług już dziś!