kredyt-gotowkowy

Przekonaj się, jakie to proste

Porównaj i wybierz z wielu ofert
najlepszy bankowy kredyt gotówkowy

Miesięczna rata

335.00 zł

Oprocentowanie od: 6,99%
RRSO: 8,87%

Sortuj oferty banków według ...
Najniższa rata
Najniższe oprocentowanie
Najniższe RRSO
 

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.

Przykład reprezentatywny:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty kredytów gotówkowych wynosi 8,78%. Okres obowiązywania umowy: 48 mies., całkowita kwota pożyczki: 20 000,00 zł. Całkowity koszt zobowiązania spłacanego w ratach równych (annuitetowych): 4 820,32 zł, całkowita kwota do zapłaty: 24 820,32 zł. Spłata następuje w 48 ratach równych (annuitetowych). Kalkulacja została dokonana na dzień 15 lipiec 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.Minimalny i maksymalny okres spłaty: min. 3 mies., max. 12 lat Maksymalne RRSO: 14,69%

Prosty kalkulator zdolności kredytowej

Nasz kalkulator, pomoże łatwo przełożyć informacje na jasny dla Ciebie wynik w postaci maksymalnej zdolności kredytowej .Kalkulator tego typu nie stanowią oferty jest poglądowy . Aby otrzymać bardziej dokładne wyniki Wybierz ofertę banku i złóż wniosek online .

Szacowana zdolność

0Zobacz jak szybko i łatwo otrzymasz z nami korzystny bankowy kredyt gotówkowy.

Wszystko online ,szanujemy twój czas i prywatność .Bez nachalnych telefonów z pomocą specjalisty.

 1. KROK 1. Wybór oferty a nie reklamy !

  Bez straty czasu masz w jednym miejscu od razu wiele ofert bankowych które bez trudu możesz porównać , dopasować i wybrać najlepszą dla Siebie

 2. KROK 2. Wniosek online bez zapytań do BIK !

  W kilka minut bez wychodzenia z domu wypełniasz dane swoich dochodach ,dowiesz się jaką masz maksymalną zdolność kredytową i czy wybrany bank akceptuje twoją historię kredytową . Otrzymasz szczegółowe informacje wybranej oferty ,w przypadku braku możliwości jej otrzymania przedstawimy Ci nowe przeanalizowane realne oferty z wielu innych banków które pasują dla Ciebie .Bez zapytań do BIK , za darmo . Nie tracąc czasu i nerwów nie będziesz bombardowany mnóstwem telefonów z ofertami bez pokrycia , pełna poufność i bezpieczeństwo

 3. KROK 3. Fachowe wsparcie specjalisty !

  Decyzja i wypłata nawet w 1 dzień . Nasz ekspert będzie w stałym kontakcie omówi wszelkie szczegóły wybranej oferty kredytowej . Skutecznie pomoże szybko przygotować i wypełnić prawidłowo wniosek ,dostosować dokumenty , wynegocjować z bankiem odstępstwa o korzystniejsze warunki niż standardowe .

 4. KROK 4.Pieniądze na Twoim koncie

  będą przelane w banku lub online . Umowę podpisujesz w banku lub pracownik banku dojedzie do Ciebie. Po podpisaniu umowy, uruchomienie kredytu nawet w ten sam dzień . Masz nasze stałe wsparcie przy i po podpisaniu umowy kredytowej.

Poznaj parametry kredytów gotówkowych

Bankowe kredyty gotówkowe na najkorzystniejszych warunkach. Od 5 tys do 500 tys. zł kwoty kredytu bez zabezpieczeń. Najdłuższy okres spłaty do 144 miesięcy . Od 6,99% - nawet tak niskie oprocentowanie możemy dla Ciebie wynegocjować .Nawet 1 dzień - tylko tyle zajmuje decyzja i wypłata środków.

Na dowolny cel


Bez zapytań do BIK wybierz z wielu banków realną wiarygodną ofertękredytu gotówkowego. Decyzje i wypłaty środków nawet w 1 dzień .
• Niskie oprocentowanie - już od 6,99%. Zapewniamy możliwość indywi-dualnych negocjacji kosztów kredytów – w zależności od tego, ile pie-niędzy i na jakich warunkach potrzebujesz.
• Wysokie kwoty kredytu gotówkowego –nawet do 500 tys. zł bez dodat-kowych zabezpieczeń
• Okres kredytowania do 144 miesięcy – dopasuj program spłaty do swoich indywidualnych potrzeb tak, by rata nie obciążyła nadmiernie Twojego domowego budżetu

KONSOLIDACYJNE + DODATKOWA GOTÓWKA


Spłacane terminowo duże raty (w tym pożyczki pozabankowe bez BIK) zamień na jedną mniejszą i weź dodatkową gotówkę.
• Konsolidacje – zaoferujemy Ci możliwość zamiany kilku rat spłacanych kredytów. Będzie niższa niż dotychczasowego zobowiązania , a ponadto możesz liczyć na dodatkową kwotę na bieżące potrzeby!
• Wysokie kwoty kredytu konsolidacyjnego – nawet do 500 tys. zł bez dodatkowych zabezpieczeń i z minimalną ilością formalności
• okres kredytowania do 144 miesięcy – dopasuj program spłaty do swoich indywidualnych potrzeb tak, by rata nie obciążyła nadmiernie Twoje-go domowego budżetu

Pożyczki pozabankowe i bez BIK

Jeżeli masz niezbyt dobrą historię kredytową mamy inne oferty ponad 20 pożyczek pozabankowych w jednym miejscu .
Minimum formalności szybkie wypłaty . Kwoty pożyczek od 2 tys pln do 50 000 pln . Okres finansowania od 3 do 60 miesięcy . Na oświadczenie o dochodach.

Dlaczego warto nam zaufać?

1900 +

Zadowolonych klientów

18 +

Lat doświadczenia

150 mln+

Udzielonych kredytów

KNF

Nadzoruje nas KNF nr rejestru
RPK002747

"Szybkie i solidne podejście do sprawy. Dobranie najlepszych warunków kredytowych i ekspresowe uzyskanie decyzji kredytowej. Świetny kontakt z klientem. Szczerze polecam"

Julia | Klient indywidualny

"Zdecydowanie polecam! Doradca okazał się receptą na całe zło i pomógł skonsolidować wszystkie dotychczasowe kredyty w jedną mniejszą ratę :D pełen profesjonalizm, dbałość o klienta, z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę!"

Grzegorz | Klient indywidualny

"Profesjonalna i miła obsługa. Rozwiązania tylko tutaj zaproponowane, pozwoliły mi osiągnąć mój cel. Polecam!"

Dorota | Klient indywidualny

Analiza kredytowa online w 5 minut.

Sprawdź maksymalną zdolność kredytową porównaj korzystne oferty z wielu banków.

Co zyskasz?

Pracując z IPM Bez pomocy IPM
Gdzie otrzymam najlepszy kredyt gotówkowy ?
Bez straty czasu na szukanie wybierasz najlepsze oferty z wielu banków a nie reklamy. Tracisz kilka dni lub więcej . Szukając sam w bankach lub porównywarkach narażasz się na otrzymywanie mnóstwa telefonów z ofertami bez pokrycia.
Wniosek online bez zapytań do BIK
W kilka minut dowiesz się czy masz możliwość otrzymania kredytu w wybranym przez Ciebie banku oraz jaką masz maksymalną zdolność kredytową i czy dany bank akceptuje Twoją historię w BIK. W przypadku braku możliwości otrzymania wybranej oferty otrzymasz inne przeanalizowane najlepsze oferty Sam nie będziesz miał dostępu do wszystkich danych z wielu różnych banków które będą potrzebne do otrzymania korzystnego kredytu
Punktacja BIK?
Wiemy które banki akceptują różną historię w BIK lub jej brak Szukając sam lub z nieodpowiednią pomocą możesz mieć wiele zapytań i obniżyć punktację co wpływa na otrzymanie kredytu lub korzystne warunki
Oprocentowanie kredytu ?
Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z wieloma bankami mamy stały dostęp do najlepszych promocji oraz wiele możliwości negocjacyjnych. Sam masz o wiele mniejsze szanse na wynegocjowanie dogodnych warunków.
Wygoda i bezpieczeństwo
Wszystko w jednym miejscu, online. Stały kontakt z jednym specjalistą, bezpieczeństwo, pełna pomoc i poufność. Specjalista skutecznie pomoże przygotować i wypełnić prawidłowo wniosek, dostosować dokumenty, wynegocjować z bankiem odstępstwa o korzystniejsze warunki niż standardowe. Mocno utrudniony kontakt i obieg dokumentów, z wieloma osobami i instytucjami.

7 głównych błędów kredytobiorcy

Poznaj najczęstsze błędy które popełniają kredytobiorcy

podczas szukania ofert kredytowych w bankach .

 1. 01. Zastanów się na co potrzebujesz pieniądzex

  Jest wiele banków które mają wiele różnych rodzajów finansowania trzeba je właściwie dostosować do swoich potrzeb . Różnią się one wieloma czynnikami : punktacją w BIK , akceptowania i wyliczania różnych dochodów ,oprocentowania ,ubezpieczenia , okresem kredytowania i innymi cechami .

 2. 02. Nie składaj wniosków byle jak i byle gdzie bo się okaże że nie dostaniesz nic.x

  Będąc pewnym że spłyną do Ciebie najlepsze oferty z których wybierzesz najlepszą .Składasz do wielu banków i innych instytucji wnioski lub zapytania i nawet nie wiesz gdzie ?.To tak nie działa Dlaczego nie możesz dostać odpowiedniego kredytu gotówkowego dla Ciebie ? Otrzymujesz non stop ,,super oferty” z wielu banków i instytucji pozabankowych , porównywarek , telefony ,sms ,email i itp - bez dokumentów, łatwo , prosto , najniższe oprocentowanie i itp. Przychodzi do konkretów okazuje się że są one bez pokrycia . Masz wiele zapytań , tracisz mnóstwo czasu i nerwów oraz jest jeszcze potrzebnych wiele dokumentów. Nie otrzymałeś kredytu lub nie taka była oferta .

 3. 03. Pamiętaj, do każdego kredytu trzeba się odpowiednio przygotowaćx

  Żaden bank i inna instytucja finansowa nie udzieli kredytu gotówkowego bez weryfikacji : dochodów , historii w BIK lub jeżeli będą potrzebne zabezpieczenia i wielu innych czynników. Stworzyliśmy jako jedyni w Polsce darmowe narzędzie wniosek online bez zapytań do BIK z którym łatwo sprawdzimy i wyliczymy : jaka będzie Twoja maksymalna zdolność kredytowa w danych bankach , jak banki akceptują różne źródła dochodów i jak akceptują różną historię w BIK . Szybko otrzymasz na adres email szczegóły wybranej oferty lub inne korzystne przefiltrowane oferty z wielu banków.

 4. 04. Czy warto korzystać z usług niezależnego doświadczonego specjalisty?x

  Nie znasz wielu produktów kredytowych które różnią się wieloma czynnikami i procedurami , nie wiesz jak je odpowiednio dopasować i przygotować z jak najmniejszą ilością dokumentacji ,tracisz wiele czasu na szukanie w każdym banku osobno lub porównywarkach i innych . Możesz popełnić wiele błędów które mogą być już nie do naprawienia . Sam masz mniejsze możliwości negocjacyjne i odstępstwa od procedur.

 5. 05.Dobre warunki kredytu gotówkowego to również dobrze wypełniony wniosekx

  Nie wypełniaj wniosku bez zastanowienia i sprawdzenia lub skonsultuj to z odpowiednim niezależnym ekspertem od kredytów.

 6. 06. Oferta to nie decyzja kredytowax

  Nie myl oferty z decyzją kredytową . Oferta to nie decyzja jest to tylko propozycja banku która nie jest wiążąca .Żeby otrzymać decyzję trzeba przejśćcałą procedurę na podstawie wszelkiej dokumentacji i innych aspektów .

 7. 07. Nie spiesz się x

  Przeczytaj dokładnie umowę i warunki spłaty ,jeżeli nie rozumiesz zapytaj .