KORZYSTNE KREDYTY HIPOTECZNE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE OFERTY Z WIELU BANKÓW

Miesięczna rata

335.00 zł

Oproccentowanie od: 3,32%
RRSO: 3,52%

Sortuj oferty banków według ...
Najniższa rata
Najniższe oprocentowanie
Najniższe RRSO
 

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.

Przykład reprezentatywny:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty kredytów hipotecznych wynosi 3,40%. Okres obowiązywania umowy: 25 lat, całkowita kwota pożyczki: 250 000,00 zł. Całkowity koszt zobowiązania spłacanego w ratach równych (annuitetowych): 119 542,47 zł, całkowita kwota do zapłaty: 369 542,47 zł. Spłata następuje w 300 ratach równych (annuitetowych). Kalkulacja została dokonana na dzień 15 lipiec 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.Minimalny i maksymalny okres spłaty: min. 36 mies., max. 35 lat Maksymalne RRSO: 5,38%

Prosty kalkulator zdolności kredytowej

Poniższy kalkulator pomoże Ci przełożyć informacje o Twoich dochodach
na wynik w postaci szacowanej zdolności kredytowej. Wypracowany został na podstawie naszych
doświadczeń, jest podglądowy. Dokładną propozycję otrzymasz jak Wybierzesz bank i przejdziesz do analizy online

Szacowana zdolność

0Zobacz także nieruchomości

 

Najlepsze mieszkania i domy od wielu deweloperów w Polsce!

Jak działamy żeby otrzymać
najlepszy kredyt hipoteczny

Bez straty czasu, bez zbędnych telefonów, z pomocą specjalisty.

 1. KROK 1. Analiza wybranej oferty !

  Po wybraniu oferty , w kilka minut wypełniasz dane o swoich dochodach i zobowiązaniach . Dowiesz się jaką masz maksymalną zdolność kredytową i czy wybrany przez Ciebie bank akceptuje Twoją historię w BIK oraz nieruchomość .

 2. KROK 2. Akceptacja oferty i porównanie innych

  Po wypełnieniu analizy online otrzymasz na adres email szczegółowe informacje wybranej oferty oraz dla porównania inne przefiltrowane i przeanalizowane realne oferty z wielu banków które pasują dla Ciebie. Bez zapytań do BIK, za darmo. Nie tracąc czasu i nerwów nie będziesz bombardowany mnóstwem telefonów z ofertami bez pokrycia, pełna poufność i bezpieczeństwo.

 3. KROK 3. Wniosek ze wsparciem specjalisty !

  Bez trudu składasz wniosek do wybranego banku . Nasz ekspert będzie w stałym kontakcie omówi wszelkie szczegóły wybranej oferty kredytowej. Skutecznie pomoże przejść sprawnie cały proces , pomoże przygotować i wypełnić prawidłowo wniosek, dostosować dokumenty, wynegocjować z bankiem odstępstwa o korzystniejsze warunki niż standardowe.

 4. KROK 4. Umowa kredytowa

  Umowę podpisujesz w banku lub pracownik banku dojedzie do Ciebie. Masz nasze stałe wsparcie przy i po podpisaniu umowy kredytowej .

Poznaj parametry kredytów hipotecznych

Kredyt hipoteczny na zakup, budowę lub remont


Kredyt hipoteczny to jedna z najważniejszych decyzji w życiu bez względu na cel. Oferujemy kredyt hipoteczny na zakup, budowę lub remont mieszkania, domu, pensjonatu, kamienicy czy działki. Kredyt hipoteczny pozwoli Ci wcielić marzenia w życie. Podstawowe parametry:
• okres kredytowania do 35 lat
• do 90% wartości nieruchomości
• możliwość łączenia dochodów
• wypłacanie jednorazowo lub w transzach, w zależności od celu finansowania
• akceptowane wszystkie dochody włącznie z zagranicznymi (również rolnicy)
• szybka decyzja kredytowa

Kredyty Hipoteczne Konsolidacyjne


Łatwiej wziąć kredyt niż go spłacić (wszyscy to wiemy). Często skuszeni atrakcyjnymi ofertami bierzemy kredyt gotówkowy , hipoteczny i na samochód, dokonujemy kilku zakupów na raty i nagle suma miesięcznych rat staje się wielkim obciążeniem. Nie mówiąc o licznych uciążliwościach, związanych ze spłacaniem kilku kredytów w różnych bankach .

Podstawowe parametry:
• okres kredytowania do 30 lat
• spłata drogich kredytów oraz firmowych i innych zobowiązań
• do 80% wartości nieruchomości
• możliwość łączenia różnych dochodów

Pożyczki hipoteczne na dowolny cel


To środki na realizację Twoich wielu planów. Pożyczka hipoteczna jest to jeden z najtańszych sposobów otrzymania dużej gotówki na dowolny cel.

Podstawowe parametry:
• okres kredytowania do 25 lat
• do 80% wartości nieruchomości (mieszkania, lokale usługowe, kamienice i nieruchomości komercyjne itp.)
• możliwość łączenia dochodów
• akceptowane wszystkie dochody włącznie z zagranicznymi (również rolnicy)
• szybka decyzja kredytowa
• możliwość bez wyceny nieruchomości

Dlaczego warto nam zaufać?

1900 +

Zadowolonych klientów

18 +

Lat doświadczenia

150 mln+

Udzielonych kredytów

KNF

Nadzoruje nas KNF nr rejestru
RPK002747

"Szczerze zachęcam wszystkich niezdecydowanych do skorzystania z profesjonalnej pomocy firmy "IPM KREDYTY" w uzyskaniu kredytu hipotecznego"

Michał Klient indywidualny

"Pełen profesjonalizm oraz wiedza merytoryczna z zakresu udzielenia kredytu hipotetycznego. Firma zajmuje się wszystkimi formalnościami, przez co kredytobiorca może spać spokojnie. Polecam !"

Tomasz Klient indywidualny

"Bardzo profesjonalnie załatwiony kredyt z mieszkaniem. Świetny klimat i kontakt z klientem. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Klient indywidualny

Analiza kredytowa online w 5 minut.

Sprawdź zdolność kredytową i zobacz oferty banków (RRSO od 3,20%).

Co zyskasz?

Pracując z IPM Bez pomocy IPM
Gdzie otrzymam najlepszy kredyt hipoteczny?
Od razu masz dostęp do korzystnych ofert z wielu banków w jednym miejscu. Tracisz wiele dni lub więcej . Szukając sam w wielu miejscach w bankach lub porównywarkach narażasz się na otrzymywanie mnóstwa telefonów nie wiadomo skąd z ofertami bez pokrycia.
Analiza korzystnego kredytu hipotecznego
Wiemy w których bankach można mieć najwyższą zdolność kredytową oraz jak przygotować odpowiednie dokumenty do kredytu. Sam nie będziesz miał możliwości dostępu do wszystkich takich danych lub będziesz musiał szukać i czekać wiele dni.
Punktacja BIK?
Wiemy jak sprawdzić i dopasować do banków różne historie kredytowe. Szukając sam lub z nieodpowiednią pomocą możesz mieć wiele zapytań i obniżyć punktację co wpływa na warunki kredytu lub nawet jego otrzymanie.
Oprocentowanie kredytu hipotecznego?
Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z wieloma bankami mamy stały dostęp do najlepszych promocji oraz wiele możliwości negocjacyjnych. Sam masz o wiele mniejsze szanse na wynegocjowanie dogodnych warunków.
Wygoda i bezpieczeństwo
W jednym miejscu stały kontakt z jednym doświadczonym specjalistą który wie jak i gdzie wszystko odpowiednio załatwić, pełna poufność. Wiele miejsc i wiele czasu. Mocno utrudniony kontakt i obieg dokumentów, z wieloma osobami i instytucjami.

7 głównych błędów kredytobiorcy

Poznaj 7 głównych błędów, które popełniają kredytobiorcy,
podczas szukania najkorzystniejszej oferty w bankach.

 1. 01. Zastanów się na co potrzebujesz kredyt x

  Jest wiele banków które mają wiele różnych rodzajów finansowania trzeba je właściwie dostosować do swoich potrzeb. Różnią się one wieloma czynnikami: akceptacją różnych nieruchomości, punktacją w BIK, wyliczania różnych dochodów, oprocentowania, ubezpieczenia, okresem kredytowania i innymi cechami.

 2. 02. Nie składaj wniosków byle jak i byle gdzie bo się okaże że nie dostaniesz nic.x

  Będąc pewnym że spłyną do Ciebie najlepsze oferty z których wybierzesz najlepszą. Składasz do wielu banków i innych instytucji wnioski lub zapytania i nawet nie wiesz gdzie? To tak nie działa Dlaczego nie możesz dostać odpowiedniego kredytu hipotecznego dla Ciebie? Otrzymujesz non stop super oferty z wielu banków i, porównywarek, telefony, sms, email i itp - bez dokumentów, łatwo, prosto, najniższe oprocentowanie i itp. Przychodzi do konkretów okazuje się że są one bez pokrycia. Masz wiele zapytań do BIK, tracisz mnóstwo czasu i nerwów oraz jest jeszcze potrzebnych wiele dokumentów. Nie otrzymałeś kredytu lub nie taka była oferta.

 3. 03. Pamiętaj, do każdego kredytu trzeba się odpowiednio przygotowaćx

  Żaden bank bez weryfikacji: dochodów, historii w BIK, stanu nieruchomości i wielu innych czynników. Stworzyliśmy darmową analizę online z którą szybko, łatwo sprawdzimy i wyliczymy: jaka będzie maksymalna zdolność kredytowa w danych bankach, które banki akceptują różne źródła dochodów które banki akceptują różną historię w BIK. Otrzymasz korzystne przefiltrowane z wielu banków dopasowane dla Ciebie realne oferty kredytowe które porównasz i wybierzesz najlepszą.

 4. 04. Czy warto korzystać z usług niezależnego doświadczonego specjalisty?x

  Nie znasz wielu produktów kredytowych które różnią się wieloma czynnikami i procedurami, nie wiesz jak je odpowiednio dopasować i przygotować z jak najmniejszą ilością dokumentacji, tracisz wiele czasu na szukanie w każdym banku osobno lub porównywarkach i innych. Możesz popełnić wiele błędów które mogą być już nie do naprawienia. Sam masz mniejsze możliwości negocjacyjne i odstępstwa od procedur.

 5. 05. Dobre warunki kredytu hipotecznego to również dobrze wypełniony wniosekx

  Nie wypełniaj wniosku bez zastanowienia i sprawdzenia lub skonsultuj to z odpowiednim niezależnym ekspertem od kredytów.

 6. 06. Oferta to nie decyzja kredytowax

  Nie myl oferty z decyzją kredytową . Oferta to nie decyzja jest to tylko propozycja banku która nie jest wiążąca .Żeby otrzymać decyzję trzeba przejść całą procedurę na podstawie wszelkiej dokumentacji i innych aspektów .

 7. 07. Nie spiesz sięx

  Przeczytaj dokładnie umowę i warunki spłaty, jeżeli nie rozumiesz zapytaj.