Kalkulator kredytu hipotecznego

PORÓWNAJ NAJLEPSZE OFERTY Z WIELU BANKÓW

Miesięczna rata

335.00 zł

Oprocentowanie od: 3,32%
RRSO: 3,52%

Sortuj oferty banków według ...
Najniższa rata
Najniższe oprocentowanie
Najniższe RRSO
 

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.

Przykład reprezentatywny:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty kredytów hipotecznych wynosi 3,40%. Okres obowiązywania umowy: 25 lat, całkowita kwota pożyczki: 250 000,00 zł. Całkowity koszt zobowiązania spłacanego w ratach równych (annuitetowych): 119 542,47 zł, całkowita kwota do zapłaty: 369 542,47 zł. Spłata następuje w 300 ratach równych (annuitetowych). Kalkulacja została dokonana na dzień 15 lipiec 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.Minimalny i maksymalny okres spłaty: min. 36 mies., max. 35 lat Maksymalne RRSO: 5,38%

Prosty kalkulator zdolności kredytowej

Poniższy kalkulator pomoże Ci przełożyć informacje o Twoich dochodach
na wynik w postaci szacowanej zdolności kredytowej. Wypracowany został na podstawie naszych
doświadczeń, jest podglądowy. Dokładną propozycję otrzymasz jak Wybierzesz bank i przejdziesz do analizy online

Szacowana zdolność

0Zobacz także nieruchomości

 

Najlepsze mieszkania i domy od wielu deweloperów w Polsce!

Jak działamy żeby otrzymać
najlepszy kredyt hipoteczny

Bez straty czasu, bez zbędnych telefonów, z pomocą specjalisty.

 1. KROK 1. Analiza wybranej oferty !

  Po wybraniu oferty , w kilka minut wypełniasz dane o swoich dochodach i zobowiązaniach . Dowiesz się jaką masz maksymalną zdolność kredytową i czy wybrany przez Ciebie bank akceptuje Twoją historię w BIK oraz nieruchomość .

 2. KROK 2. Akceptacja oferty i porównanie innych

  Po wypełnieniu analizy online otrzymasz na adres email szczegółowe informacje wybranej oferty oraz dla porównania inne przefiltrowane i przeanalizowane realne oferty z wielu banków które pasują dla Ciebie. Bez zapytań do BIK, za darmo. Nie tracąc czasu i nerwów nie będziesz bombardowany mnóstwem telefonów z ofertami bez pokrycia, pełna poufność i bezpieczeństwo.

 3. KROK 3. Wniosek ze wsparciem specjalisty !

  Bez trudu składasz wniosek do wybranego banku . Nasz ekspert będzie w stałym kontakcie omówi wszelkie szczegóły wybranej oferty kredytowej. Skutecznie pomoże przejść sprawnie cały proces , pomoże przygotować i wypełnić prawidłowo wniosek, dostosować dokumenty, wynegocjować z bankiem odstępstwa o korzystniejsze warunki niż standardowe.

 4. KROK 4. Umowa kredytowa

  Umowę podpisujesz w banku lub pracownik banku dojedzie do Ciebie. Masz nasze stałe wsparcie przy i po podpisaniu umowy kredytowej .

Poznaj parametry kredytów hipotecznych

Kredyt hipoteczny na zakup, budowę lub remont


Kredyt hipoteczny to jedna z najważniejszych decyzji w życiu bez względu na cel. Oferujemy kredyt hipoteczny na zakup, budowę lub remont mieszkania, domu, pensjonatu, kamienicy czy działki. Kredyt hipoteczny pozwoli Ci wcielić marzenia w życie. Podstawowe parametry:
• okres kredytowania do 35 lat
• do 90% wartości nieruchomości
• możliwość łączenia dochodów
• wypłacanie jednorazowo lub w transzach, w zależności od celu finansowania
• akceptowane wszystkie dochody włącznie z zagranicznymi (również rolnicy)
• szybka decyzja kredytowa

Kredyty Hipoteczne Konsolidacyjne


Łatwiej wziąć kredyt niż go spłacić (wszyscy to wiemy). Często skuszeni atrakcyjnymi ofertami bierzemy kredyt gotówkowy , hipoteczny i na samochód, dokonujemy kilku zakupów na raty i nagle suma miesięcznych rat staje się wielkim obciążeniem. Nie mówiąc o licznych uciążliwościach, związanych ze spłacaniem kilku kredytów w różnych bankach .

Podstawowe parametry:
• okres kredytowania do 30 lat
• spłata drogich kredytów oraz firmowych i innych zobowiązań
• do 80% wartości nieruchomości
• możliwość łączenia różnych dochodów

Pożyczki hipoteczne na dowolny cel


To środki na realizację Twoich wielu planów. Pożyczka hipoteczna jest to jeden z najtańszych sposobów otrzymania dużej gotówki na dowolny cel.

Podstawowe parametry:
• okres kredytowania do 25 lat
• do 80% wartości nieruchomości (mieszkania, lokale usługowe, kamienice i nieruchomości komercyjne itp.)
• możliwość łączenia dochodów
• akceptowane wszystkie dochody włącznie z zagranicznymi (również rolnicy)
• szybka decyzja kredytowa
• możliwość bez wyceny nieruchomości

Dlaczego warto nam zaufać?

1900 +

Zadowolonych klientów

18 +

Lat doświadczenia

150 mln+

Udzielonych kredytów

KNF

Nadzoruje nas KNF nr rejestru
RPK002747

"Szczerze zachęcam wszystkich niezdecydowanych do skorzystania z profesjonalnej pomocy firmy "IPM KREDYTY" w uzyskaniu kredytu hipotecznego"

Michał Klient indywidualny

"Pełen profesjonalizm oraz wiedza merytoryczna z zakresu udzielenia kredytu hipotetycznego. Firma zajmuje się wszystkimi formalnościami, przez co kredytobiorca może spać spokojnie. Polecam !"

Tomasz Klient indywidualny

"Bardzo profesjonalnie załatwiony kredyt z mieszkaniem. Świetny klimat i kontakt z klientem. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Klient indywidualny

Analiza kredytowa online w 5 minut.

Sprawdź zdolność kredytową i zobacz oferty banków (RRSO od 3,20%).

Co zyskasz?

Pracując z IPM Bez pomocy IPM
Gdzie otrzymam najlepszy kredyt hipoteczny?
Od razu masz dostęp do korzystnych ofert z wielu banków w jednym miejscu. Tracisz wiele dni lub więcej . Szukając sam w wielu miejscach w bankach lub porównywarkach narażasz się na otrzymywanie mnóstwa telefonów nie wiadomo skąd z ofertami bez pokrycia.
Analiza korzystnego kredytu hipotecznego
Wiemy w których bankach można mieć najwyższą zdolność kredytową oraz jak przygotować odpowiednie dokumenty do kredytu. Sam nie będziesz miał możliwości dostępu do wszystkich takich danych lub będziesz musiał szukać i czekać wiele dni.
Punktacja BIK?
Wiemy jak sprawdzić i dopasować do banków różne historie kredytowe. Szukając sam lub z nieodpowiednią pomocą możesz mieć wiele zapytań i obniżyć punktację co wpływa na warunki kredytu lub nawet jego otrzymanie.
Oprocentowanie kredytu hipotecznego?
Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z wieloma bankami mamy stały dostęp do najlepszych promocji oraz wiele możliwości negocjacyjnych. Sam masz o wiele mniejsze szanse na wynegocjowanie dogodnych warunków.
Wygoda i bezpieczeństwo
W jednym miejscu stały kontakt z jednym doświadczonym specjalistą który wie jak i gdzie wszystko odpowiednio załatwić, pełna poufność. Wiele miejsc i wiele czasu. Mocno utrudniony kontakt i obieg dokumentów, z wieloma osobami i instytucjami.

7 głównych błędów kredytobiorcy

Poznaj 7 głównych błędów, które popełniają kredytobiorcy,
podczas szukania najkorzystniejszej oferty w bankach.

 1. 01. Zastanów się na co potrzebujesz kredyt x

  Jest wiele banków które mają wiele różnych rodzajów finansowania trzeba je właściwie dostosować do swoich potrzeb. Różnią się one wieloma czynnikami: akceptacją różnych nieruchomości, punktacją w BIK, wyliczania różnych dochodów, oprocentowania, ubezpieczenia, okresem kredytowania i innymi cechami.

 2. 02. Nie składaj wniosków byle jak i byle gdzie bo się okaże że nie dostaniesz nic.x

  Będąc pewnym że spłyną do Ciebie najlepsze oferty z których wybierzesz najlepszą. Składasz do wielu banków i innych instytucji wnioski lub zapytania i nawet nie wiesz gdzie? To tak nie działa Dlaczego nie możesz dostać odpowiedniego kredytu hipotecznego dla Ciebie? Otrzymujesz non stop super oferty z wielu banków i, porównywarek, telefony, sms, email i itp - bez dokumentów, łatwo, prosto, najniższe oprocentowanie i itp. Przychodzi do konkretów okazuje się że są one bez pokrycia. Masz wiele zapytań do BIK, tracisz mnóstwo czasu i nerwów oraz jest jeszcze potrzebnych wiele dokumentów. Nie otrzymałeś kredytu lub nie taka była oferta.

 3. 03. Pamiętaj, do każdego kredytu trzeba się odpowiednio przygotowaćx

  Żaden bank bez weryfikacji: dochodów, historii w BIK, stanu nieruchomości i wielu innych czynników. Stworzyliśmy darmową analizę online z którą szybko, łatwo sprawdzimy i wyliczymy: jaka będzie maksymalna zdolność kredytowa w danych bankach, które banki akceptują różne źródła dochodów które banki akceptują różną historię w BIK. Otrzymasz korzystne przefiltrowane z wielu banków dopasowane dla Ciebie realne oferty kredytowe które porównasz i wybierzesz najlepszą.

 4. 04. Czy warto korzystać z usług niezależnego doświadczonego specjalisty?x

  Nie znasz wielu produktów kredytowych które różnią się wieloma czynnikami i procedurami, nie wiesz jak je odpowiednio dopasować i przygotować z jak najmniejszą ilością dokumentacji, tracisz wiele czasu na szukanie w każdym banku osobno lub porównywarkach i innych. Możesz popełnić wiele błędów które mogą być już nie do naprawienia. Sam masz mniejsze możliwości negocjacyjne i odstępstwa od procedur.

 5. 05. Dobre warunki kredytu hipotecznego to również dobrze wypełniony wniosekx

  Nie wypełniaj wniosku bez zastanowienia i sprawdzenia lub skonsultuj to z odpowiednim niezależnym ekspertem od kredytów.

 6. 06. Oferta to nie decyzja kredytowax

  Nie myl oferty z decyzją kredytową . Oferta to nie decyzja jest to tylko propozycja banku która nie jest wiążąca .Żeby otrzymać decyzję trzeba przejść całą procedurę na podstawie wszelkiej dokumentacji i innych aspektów .

 7. 07. Nie spiesz sięx

  Przeczytaj dokładnie umowę i warunki spłaty, jeżeli nie rozumiesz zapytaj.

Kalkulator kredytu hipotecznego dostępny na naszej stronie internetowej jest prostym w obsłudze narzędziem, pozwalającym na przełożenie informacji dotyczących Twoich dochodów na szacowaną zdolność kredytową. Kolejnym krokiem jest wybór jednej z prezentowanych przez nas ofert konkretnego banku, umożliwiającej otrzymanie dokładnej propozycji.

Do czego służy kalkulator kredytu hipotecznego?

Do wyliczenia zdolności kredytowej dotyczącej kredytu hipotecznego banki potrzebują dużej ilości informacji, wpływających na odrzucenie Twojego wniosku lub przyznanie kredytu w określonej wysokości. Dzięki dostępnemu na naszej stronie internetowej kalkulatorowi masz możliwość sprawnego dokonania symulacji kredytowej. Wystarczy, iż wprowadzisz do rubryk podstawowe informacje takie jak wysokość Twojego miesięcznego dochodu, okres spłaty kredytu podawany w miesiącach, liczbę osób w Twoim gospodarstwie domowym, sumę limitów kredytów odnawialnych, sumę rat aktualnie spłacanych kredytów bankowych, sumę rat aktualnie spłacanych pożyczek parabankowych, sumę limitów kart kredytowych oraz Twoje średnie miesięczne koszty utrzymania. Na podstawie podanych informacji sprawdzisz wysokość swojej maksymalnej szacowanej zdolności kredytu hipotecznego. Powyżej prezentujemy natomiast oferty konkretnych banków, obok których wyświetlą się informacje dotyczące oprocentowania, RRSO, wysokości raty oraz prowizji. Oferty konkretnych banków możesz posegregować według najniższej raty, oprocentowania lub RRSO. Jeżeli według naszego kalkulatora posiadasz określoną zdolność kredytową, to możesz w prosty sposób zawnioskować o kredyt w wybranym banku na podstawie prezentowanych przez nas ofert, wybierając najbardziej korzystną dla siebie. Następnie możesz oczekiwać szybkiego kontaktu ze strony naszego specjalisty, który dokładnie przybliży Ci ofertę, a Ty będziesz mógł zadecydować, czy chcesz podpisać umowę kredytową.

Jak działa porównywarka?

Udostępniona przez nas porównywarka dokonuje analizy danych na podstawie schematu wykorzystywanego w bankach. Musisz jednak pamiętać, iż wynik jest wyłącznie internetową symulacją - w przypadku obliczania zdolności kredytowej przez bank uwzględniane są jeszcze inne ważne parametry. Dzięki kalkulatorowi możemy dowiedzieć się przede wszystkim, na udzielenie jakiej kwoty kredytu hipotecznego możemy liczyć. Kalkulator zamieszczony w naszym serwisie internetowym pozwoli Ci przede wszystkim dowiedzieć się, jaką maksymalną kwotę kredytu będziesz mógł otrzymać w danym banku oraz które banki są w stanie zaoferować Ci najkorzystniejsze oferty, dobrane do Twoich możliwości. Prezentujemy oferty takich instytucji finansowych jak: BNP Paribas, Santander Bank, Bank Citi Handlowy, Bank Pekao SA, ING Bank Śląski, Bank Pocztowy, Euro Bank, Millenium Bank, PKO BP, Alior Bank, BOŚ Bank czy mBank.

Czy możesz zwiększyć swoją zdolność kredytową?

Jeżeli prezentowane przez nasz kalkulator wyniki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, powinieneś zastanowić się nad możliwością poprawy swojej zdolności kredytowej. Najbardziej istotna jest Twoja forma zatrudnienia - banki są najbardziej przychylne osobom zatrudnionym na podstawie umowy o pracę, najlepiej na czas nieokreślony. Kolejnym istotnym dla banku parametrem są Twoje dotychczasowe zobowiązania, ich brak zwiększy Twoją szansę na otrzymanie kredytu hipotecznego. Jeżeli natomiast spłacasz kilka kredytów jednocześnie i nie jesteś w stanie ich wcześniej spłacić to warto pomyśleć o ich konsolidacji, dzięki temu ich rata zmaleje a tym samym Twoja zdolność kredytowa nieco wzrośnie.