Kalkulator kredytów obrotowych dla firm

bez zabezpieczeń

Miesięczna rata

335.00 zł

Oprocentowanie od: 5,96%
RRSO: 6,16%

Sortuj oferty banków według ...
Najniższa rata
Najniższe oprocentowanie
Najniższe RRSO
 

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.

Przykład reprezentatywny:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty kredytów gotówkowych wynosi 6,16%. Okres obowiązywania umowy: 48 mies., całkowita kwota pożyczki: 20 000,00 zł. Całkowity koszt zobowiązania spłacanego w ratach równych (annuitetowych): 2,527,84 zł, całkowita kwota do zapłaty: 22 ,527,84 zł. Spłata następuje w 48 ratach równych (annuitetowych). Kalkulacja została dokonana na dzień 15 lipiec 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.Minimalny i maksymalny okres spłaty: min. 3 mies., max. 12 lat Maksymalne RRSO: 9,21%

Kredyty obrotowe odnawialne
Wybierz ofertę !

Santander Bank

Oprocentowanie 6,20%
Prowizja 3,50%
Limit do 1mln pln

Bank BGŻ BNP Paribas

Oprocentowanie 6,62%
Prowizja 0%
Limit do 1mln pln

BOŚ Bank

Oprocentowanie 8,64%
Prowizja 3,50%
Limit do 100 tys pln

IDEA Bank

Oprocentowanie 6,87%
Prowizja 1,99%
Limit do 500 tys pln

ING Bank

Oprocentowanie 7,72%
Prowizja 2,50%
Limit do 200 tys pln

mBank

Oprocentowanie 7,42%
Prowizja 0%
Limit do 500 tys pln

Alior Bank

Oprocentowanie 7,84%
Prowizja 5%
Limit do 500 tys pln

NEST Bank

Oprocentowanie 5,96%
Prowizja 0%
Limit do 250 tys pln

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.

Jak otrzymać atrakcyjny kredyt
gotówkowy lub obrotowy dla firm

Bez straty czasu, bez zbędnych telefonów, z pomocą specjalisty.

 1. KROK 1. Wybór najlepszej oferty !

  Nie tracąc czasu na poszukiwania ofert bez pokrycia masz u nas w jednym miejscu od razu wiele realnych ofert kredytów firmowych które bez trudu możesz porównać , dopasować i wybrać najlepszą .

 2. KROK 2. Wniosek online bez zapytań do BIK !

  W kilka minut bez wychodzenia z domu wypełniasz dane swoich dochodach ,dowiesz się jaką masz maksymalną zdolność kredytową i czy bank akceptuje twoją historię w BIK , otrzymasz szczegółowe informacje wybranej oferty. W przypadku braku możliwości otrzymania wybranej oferty przedstawimy Ci nowe przefiltrowane oraz przeanalizowane realne oferty z innych banków które będą dopasowane do Twoich potrzeb .

 3. KROK 3. Fachowe wsparcie specjalisty !

  Decyzja i wypłata nawet w 1 dzień . Nasz ekspert będzie w stałym kontakcie omówi wszelkie szczegóły wybranej oferty kredytowej . Skutecznie pomoże szybko przygotować i wypełnić prawidłowo wniosek ,dostosować dokumenty , wynegocjować z bankiem odstępstwa o korzystniejsze warunki niż standardowe .

 4. KROK 4. Pieniądze na Twoim koncie

  będą przelane w banku lub online . Umowę podpisujesz w banku lub pracownik banku dojedzie do Ciebie. Po podpisaniu umowy uruchomienie kredytu w ten sam dzień . Masz nasze stałe wsparcie przy i po podpisaniu umowy kredytowej.

Poznaj parametry naszych wszystkich produktów !

KREDYTY INWESTYCYJNE


• Niskie oprocentowanie od 2,80% - RRSO 3,07%
• Finansowanie nawet 100% netto nakładów poniesionych na inwestycji
• możliwość refinansowania poniesionych nakładów na inwestycję
• remont i modernizację środków trwałych,
 

POŻYCZKI HIPOTECZNE


• Do 20mln
• okres kredytowania - do 20 lat bez biznesplanów i faktur
• na dowolny cel
• niskie oprocentowanie od 3.50% RRSO 4%

KREDYTY GOTÓWKOWE NA DOWOLNY CEL


• Niskie oprocentowanie od 5,96% RRSO 6,16%
• nawet do 1mln zł bez dodatkowych zabezpieczeń
• szybkie decyzje ( nawet 1 dzień )
• Bez biznesplanów i faktur
• Okres kredytowania do 144 miesięcy
• Konsolidacje różnych zobowiązań oraz pożyczek pozabankowych

Kredyty Obrotowe Odnawialne


• niskie oprocentowanie - już od 5,95 % RRSO 6,16%
do 1 mln zł! (bez zabezpieczenia majątkowego)
• szybkie decyzje (nawet w 1 dzień!)
• możliwość obliczania zdolności kredytowej na podstawie średnich miesięcznych przychodów

Pożyczki pozabankowe i bez BIK


• Bez ZUS i US
• Szybkie decyzje nawet w 48 godzin
• Kwoty od 100 tys do 20 mln pln
• Okres spłaty od 6-12 miesięcy

Dlaczego warto nam zaufać?

1900 +

Zadowolonych klientów

18 +

Lat doświadczenia

150 mln+

Udzielonych kredytów

KNF

Nadzoruje nas KNF nr rejestru
RPK002747

"Nie przydzielono mi dotacji z UP, dlatego zacząłem szukać innych alternatyw. Zdecydowałem się zaciągnąć pożyczkę w IPM KREDYTY i było to najlepsze, co mogłem zrobić’"

Marcin Klient indywidualny

"Sam przeanalizowałem wiele ofert i wątpiłem, że można znaleźć lepszą ofertę. Firma IPM KREDYTY dobrze kalkuluje i potrafi stworzyć naprawdę bardzo korzystną ofertę kredytową dla każdej firmy "

Szymon Klient indywidualny

"Solidna pomoc przy kredycie. Pan bardzo miły, kontaktowy i merytoryczny. Polecam :)"

Agnieszka Klient indywidualny

Co zyskasz?

Pracując z IPM Bez pomocy IPM
Gdzie najlepszy kredyt gotówkowy i obrotowy dla firm ?
W jednym miejscu od razu z wielu banków wiele najlepszych ofert kredytów dla Firm a nie tylko reklam . Tracisz wiele dni lub więcej . Szukając sam w wielu miejscach w bankach lub porównywarkach narażasz się na otrzymywanie mnóstwa telefonów z ofertami bez pokrycia.
Wniosek online ze wsparciem specjalisty
Wiemy w których bankach można mieć najwyższą zdolność kredytową oraz jak przygotować odpowiednie dokumenty do kredytu .Stałe fachowe wsparcie doświadczonego specjalisty Sam nie będziesz miał możliwości dostępu do wszystkich takich danych lub będziesz musiał szukać i czekać wiele dni
Punktacja BIK?
Banki różnie oceniają historię w BIK lub jej brak , wiemy jak odpowiednio dopasować Twoją historię w BIK Szukając sam lub z nieodpowiednią pomocą możesz mieć wiele zapytań i obniżyć punktację co wpływa na warunki kredytu lub nawet jego otrzymanie.
Oprocentowanie kredytu ?
Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z wieloma bakami mamy stały dostęp do najlepszych promocji oraz wiele możliwości negocjacyjnych. Sam masz o wiele mniejsze szanse na wynegocjowanie dogodnych warunków.
Wygoda i bezpieczeństwo
W jednym miejscu stały kontakt z jednym doświadczonym specjalistą który wie jak i gdzie wszystko odpowiednio załatwić , pełna poufność. Wiele miejsc i wiele czasu . Mocno utrudniony kontakt i obieg dokumentów, z wieloma osobami i bankami .

7 głównych błędów kredytobiorcy

Poznaj najczęstsze błędy które są popełniane podczas,

szukania najkorzystniejszych ofert w bankowych kredytów dla firm.

 1. 01. Zastanów się na co potrzebujesz kredyt x

  Jest wiele banków które mają wiele różnych rodzajów finansowania trzeba je właściwie dostosować do swoich potrzeb . Różnią się one wieloma czynnikami : punktacją w BIK , wyliczania różnych dochodów ,oprocentowania ,ubezpieczenia , okresem kredytowania i innymi cechami .

 2. 02. Nie składaj wniosków byle jak i byle gdzie bo się okaże że nie dostaniesz nic.x

  Będąc pewnym że spłyną do Ciebie najlepsze oferty z których wybierzesz najlepszą .Składasz do wielu banków i innych instytucji wnioski lub zapytania i nawet nie wiesz gdzie ?. To tak nie działa Dlaczego nie możesz dostać odpowiedniego kredytu firmowego . Otrzymujesz non stop ,,super oferty” z wielu banków i , porównywarek , telefony ,sms ,email i itp - bez dokumentów, łatwo , prosto , najniższe oprocentowanie i itp. Przychodzi do konkretów okazuje się że są one bez pokrycia . Masz wiele zapytań do BIK , tracisz mnóstwo czasu i nerwów oraz jest jeszcze potrzebnych wiele dokumentów. Nie otrzymałeś kredytu lub nie taka była oferta .

 3. 03. Pamiętaj, do każdego kredytu trzeba się odpowiednio przygotowaćx

  Żaden bank bez weryfikacji : dochodów , historii w BIK , wielu innych czynników nie udzieli kredytu firmowego . Stworzyliśmy darmowy wniosek online z którym szybko , łatwo sprawdzimy i wyliczymy : jaka będzie maksymalna zdolność kredytowa , czy otrzymasz wybraną ofertę , czy banki akceptują Twoją historię w BIK . W przypadku braku możliwości otrzymania wybranej oferty przedstawimy nowe przeanalizowane oferty z innych banków .

 4. 04. Czy warto korzystać z usług niezależnego doświadczonego specjalisty? x

  Nie znasz wielu produktów kredytowych które różnią się wieloma czynnikami i procedurami , nie wiesz jak je odpowiednio dopasować i przygotować z jak najmniejszą ilością dokumentacji ,tracisz wiele czasu na szukanie w każdym banku osobno lub porównywarkach i innych . Możesz popełnić wiele błędów które mogą być już nie do naprawienia . Sam masz mniejsze możliwości negocjacyjne i odstępstwa od procedur.

 5. 05. Dobre warunki kredytu firmowego to również dobrze wypełniony wniosekx

  Nie wypełniaj wniosku bez zastanowienia i sprawdzenia lub skonsultuj to z odpowiednim niezależnym ekspertem od kredytów.

 6. 06. Oferta to nie decyzja kredytowa x

  Nie myl oferty z decyzją kredytową . Oferta to nie decyzja jest to tylko propozycja banku która nie jest wiążąca .Żeby otrzymać decyzję trzeba przejść całą procedurę na podstawie wszelkiej dokumentacji i innych aspektów .

 7. 07. Nie spiesz się x

  Przeczytaj dokładnie umowę i warunki spłaty ,jeżeli nie rozumiesz zapytaj .

Specjalistyczne kalkulatory to narzędzia niezbędne przy wyborze odpowiedniej opcji kredytowej. Dotyczy to również kredytu obrotowego dla firm. Tego typu finansowanie cieszy się dużą popularnością, m.in. dlatego że przedsiębiorstwa mogą je zaciągnąć wielokrotnie. Co jeszcze warto wiedzieć o tego typu pożyczkach bankowych?

Potrzebujesz kredytu obrotowego dla firmy? Wybierz ofertę za pomocą naszego kalkulatora

Kredyt obrotowy, którego ofertę możesz wybrać za pomocą kalkulatora, zaciąga się, aby pozyskać środki na finansowanie bieżącej działalności firmy, np. zakupy usług, towarów, surowców, finansowanie zobowiązań lub innych celów, z którymi wiąże się działalność danego przedsiębiorstwa. Takie powiększenie kapitału obrotowego może być przeznaczone również na wypłatę wynagrodzeń, pokrycie składek US, ZUS czy spłatę zadłużenia wobec innego banku. Dzięki takiemu wsparciu firma może w prosty sposób zachować płynność finansową, wywiązywać się z zobowiązań i z sukcesem prowadzić swoją działalność.

Jakie czynniki są brane pod uwagę podczas wyszukiwania ofert?

Wybierając kredyt obrotowy, warto zwrócić uwagę na co najmniej kilka kwestii, które wpływają na jego ogólny koszt. Wśród nich niezwykle istotne będą przede wszystkim prowizja, oprocentowanie i okres spłaty. Biorąc za podstawę między innymi te aspekty, pomożemy Ci określić raty i sprecyzujemy najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Decydując się na takie rozwiązanie, warto także zdawać sobie sprawę z gwarancji de minimis. To kwesta szczególnie ważna, jeśli firma nie może otrzymać kredytu obrotowego, bo nie posiada odpowiedniego zabezpieczenia finansowego lub rzeczowego. Spłata zobowiązania z gwarancją de minimis jest zabezpieczona przez BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego); to właśnie ten podmiot w przypadku niewywiązania się z umowy przez kredytobiorcę zajmuje się naliczeniem odsetek i ściągnięciem zobowiązania.

Co możemy Ci zaoferować?

Nasz profesjonalny kalkulator pomoże Ci w prosty sposób wybrać najkorzystniejszą ofertę pożyczki bankowej. Aby z niego skorzystać, nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy finansowej. To proste narzędzie w kilka chwil przybliży Cię do celu. Nie musisz się przy tym zagłębiać w skomplikowane Ogólne Warunki Umowy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jako świadomy konsument chciałbyś się zapoznać z różnorodnymi ofertami i wybrać tę, której warunki uznasz za najkorzystniejsze. Oferowany przez nas kalkulator to idealne narzędzie zwłaszcza w pierwszym etapie poszukiwań. Z jego pomocą szybko odrzucisz kredyty, które w twojej konkretnej sytuacji się nie sprawdzą. Zadbaliśmy także o to, aby wszystkie oferty wyświetlały się w czytelny sposób. W każdej z nich zaakcentowane zostały najważniejsze kwestie: oprocentowanie, prowizja, RRSO oraz wysokość raty. Wystarczy jedno kliknięcie, żebyś został przekierowany na podstronę umożliwiającą złożenie wniosku online. Nasze narzędzie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić ci maksymalny komfort wyszukiwania kredytów oraz przejrzystość warunków umowy. Wierzymy, że każda decyzja związana z finansami powinna być podejmowana po zaznajomieniu się ze wszystkimi warunkami umowy. Skorzystanie z kalkulatora, który proponujemy, to pierwszy krok do świadomej decyzji, która opłaci się twojej firmie.