BANKOWE KREDYTY I POŻYCZKI

HIPOTECZNE DLA FIRM

Miesięczna rata

335.00 zł

Oprocentowanie od: 2,80%
RRSO: 3,16%

Sortuj oferty banków według ...
Najniższa rata
Najniższe oprocentowanie
Najniższe RRSO
 

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.

Przykład reprezentatywny:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty kredytów hipotecznych wynosi 3,40%. Okres obowiązywania umowy: 20 lat, całkowita kwota pożyczki: 250 000 zł. Całkowity koszt zobowiązania spłacanego w ratach równych (annuitetowych): 1 364,08 zł, całkowita kwota do zapłaty: 327 378,11 zł zł. Spłata następuje w 240  ratach równych (annuitetowych). Kalkulacja została dokonana na dzień 15 czerwiec 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Jak otrzymać atrakcyjny kredyt
lub pożyczkę hipoteczną dla firm

Bez straty czasu, bez zbędnych telefonów, z pomocą specjalisty.

 1. KROK 1. Wybór oferty i jej analiza !

  Po wybraniu oferty w klika minut wypełniasz online dane o swoich dochodach i zobowiązaniach . Dowiesz się jaką masz maksymalną zdolność kredytową i czy wybrany przez Ciebie bank akceptuje Twoją historię w BIK oraz nieruchomość .

 2. KROK 2. Akceptacja oferty lub wybranie innej

  Po wypełnieniu analizy online otrzymasz na adres email szczegółowe informacje wybranej oferty. W przypadku braku możliwości otrzymania wybranej oferty przedstawimy Ci nowe przefiltrowane realne oferty z innych banków które pasują dla Ciebie. Bez zapytań do BIK, za darmo. Nie tracąc czasu i nerwów nie będziesz bombardowany mnóstwem telefonów z ofertami bez pokrycia, pełna poufność i bezpieczeństwo.

 3. KROK 3. Wniosek z pomocą specjalisty !

  Bez trudu składasz wniosek do wybranego banku . Nasz ekspert będzie z Tobą w stałym kontakcie omówi wszelkie szczegóły wybranej oferty kredytowej. Skutecznie pomoże przejść cały proces , pomoże przygotować i wypełnić prawidłowo wniosek, dostosować dokumenty, wynegocjować z bankiem odstępstwa o korzystniejsze warunki niż standardowe.

 4. KROK 4. Umowa kredytowa

  Umowę podpisujesz w banku lub pracownik banku dojedzie do Ciebie. Masz nasze stałe wsparcie przy i po podpisaniu umowy kredytowej .

Poznaj parametry naszych wszystkich produktów !

KREDYTY INWESTYCYJNE


• Niskie oprocentowanie od 2,80% - RRSO 3,08%
• Finansowanie nawet 100% netto nakładów poniesionych na inwestycji
• możliwość refinansowania poniesionych nakładów na inwestycję
• remont i modernizację środków trwałych,

POŻYCZKI HIPOTECZNE


• Do 20mln
• okres kredytowania - do 20 lat bez biznesplanów i faktur
• na dowolny cel
• niskie oprocentowanie od 3.50% RRSO 4%

KREDYTY GOTÓWKOWE NA DOWOLNY CEL


• Niskie oprocentowanie od 5,96% RRSO 6,13%
• nawet do 1mln zł bez dodatkowych zabezpieczeń
• szybkie decyzje ( nawet 1 dzień )
• Bez biznesplanów i faktur
• Okres kredytowania do 144 miesięcy

 

Kredyty obrotowe odnawialne


• niskie oprocentowanie - już od 5,96 % RRSO 6,13%
do 1 mln zł! (bez zabezpieczenia majątkowego)
• szybkie decyzje (nawet w 1 dzień!)
• możliwość obliczania zdolności kredytowej na podstawie średnich miesięcznych przychodów

Pożyczki hipoteczne bez BIK


Bez ZUS i US
• Szybkie decyzje nawet w 48 godzin
• Kwoty od 100 tys do 20 mln pln
• Okres spłaty od 6-12 miesięcy

Dlaczego warto nam zaufać?

1900 +

Zadowolonych klientów

18 +

Lat doświadczenia

150 mln+

Udzielonych kredytów

KNF

Nadzoruje nas KNF nr rejestru
RPK002747

"Mam wrażenie, że to najbardziej profesjonalna firma z jaką miałam okazję współpracować. Fachowa obsługa i pełen profesjonalizm są tutaj na porządku dziennym."

Katarzyna Klient indywidualny

"Nie spotkałem firmy oferującej takie warunki przyznania kredytu na zakup lokalu dla firm, dlatego tak cieszę się że właśnie tutaj ją wziąłem. Super załatwia się tutaj formalności, bo trwa to zaledwie chwilkę. Świetna opcja, dla osób, które nie lubią załatwiać spraw papierkowych, ale też pilnie potrzebują pieniędzy dla swojej firmy. Analiza w kilku kliknięciach bez zbędnych telefonów od nachalnych konsultantów"

Krzysztof Klient indywidualny

"Nie znam firmy, która oferuje tak atrakcyjne warunki umowy na zakupy inwestycyjne dla małych firm. Ja bardzo się cieszę, że tutaj wzięłam pożyczkę nie tylko z powodu takich warunków, ale także formalności sprowadzonych do minimum. Dobra opcja dla osób nie lubiących załatwiać formalności i czekać."

Sonia Klient indywidualny

Co zyskasz?

Pracując z IPM Bez pomocy IPM
Gdzie otrzymam najlepszy kredyt hipoteczny dla firm ?
W kilka minut bez zapytań do BIK, Masz dostęp do ofert kredytowych z wielu banków w jednym miejscu .. Tracisz wiele dni lub więcej . Szukając sam w wielu miejscach w bankach lub porównywarkach narażasz się na otrzymywanie mnóstwa telefonów z ofertami bez pokrycia.
Analiza korzystnego kredytu hipotecznego
Wiemy w których bankach można mieć najwyższą zdolność kredytową oraz jak przygotować odpowiednie dokumenty do kredytu . Sam nie będziesz miał możliwości dostępu do wszystkich takich danych lub będziesz musiał szukać i czekać wiele dni
Punktacja BIK?
Wiemy jak dopasować odpowiednio historię kredytową żeby bank ją zaakceptował Szukając sam lub z nieodpowiednią pomocą możesz mieć wiele zapytań i obniżyć punktację co wpływa na warunki kredytu lub nawet jego otrzymanie.
Oprocentowanie kredytu hipotecznego ?
Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z wieloma bakami mamy stały dostęp do najlepszych promocji oraz wiele możliwości negocjacyjnych. Sam masz o wiele mniejsze szanse na wynegocjowanie dogodnych warunków.
Wygoda i bezpieczeństwo
W jednym miejscu stały kontakt z jednym doświadczonym specjalistą który wie jak i gdzie wszystko odpowiednio załatwić , pełna poufność. Wiele miejsc i wiele czasu . Mocno utrudniony kontakt i obieg dokumentów, z wieloma osobami i instytucjami .

7 głównych błędów kredytobiorcy

Poznaj 7 głównych błędów, które popełniają kredytobiorcy,

podczas szukania najkorzystniejszej oferty w bankach.

 1. 01. Zastanów się na co potrzebujesz kredyt x

  Jest wiele banków które mają wiele różnych rodzajów finansowania trzeba je właściwie dostosować do swoich potrzeb . Różnią się one wieloma czynnikami : akceptacją różnych nieruchomości ,punktacją w BIK , wyliczania różnych dochodów ,oprocentowania ,ubezpieczenia , okresem kredytowania i innymi cechami .

 2. 02. Nie składaj wniosków byle jak i byle gdzie bo się okaże że nie dostaniesz nic.x

  Będąc pewnym że spłyną do Ciebie najlepsze oferty z których wybierzesz najlepszą .Składasz do wielu banków i innych instytucji wnioski lub zapytania i nawet nie wiesz gdzie ?. To tak nie działa Dlaczego nie możesz dostać odpowiedniego kredytu firmowego . Otrzymujesz non stop ,,super oferty” z wielu banków i , porównywarek , telefony ,sms ,email i itp - bez dokumentów, łatwo , prosto , najniższe oprocentowanie i itp. Przychodzi do konkretów okazuje się że są one bez pokrycia . Masz wiele zapytań do BIK , tracisz mnóstwo czasu i nerwów oraz jest jeszcze potrzebnych wiele dokumentów. Nie otrzymałeś kredytu lub nie taka była oferta .

 3. 03. Pamiętaj, do każdego kredytu trzeba się odpowiednio przygotowaćx

  Żaden bank bez weryfikacji : dochodów , historii w BIK , stanu nieruchomości i wielu innych czynników nie udzieli kredytu firmowego . Stworzyliśmy darmową analizę online z którą szybko , łatwo sprawdzimy i wyliczymy : jaka będzie maksymalna zdolność kredytowa w danych bankach , które banki akceptują różne źródła dochodów które banki akceptują różną historię w BIK i jaką nieruchomość oraz wiele innych ważnych czynników . Otrzymasz korzystne przefiltrowane z wielu banków dopasowane dla Ciebie realne oferty kredytowe które porównasz i wybierzesz najlepszą .

 4. 04. Czy warto korzystać z usług niezależnego doświadczonego specjalisty?x

  Nie znasz wielu produktów kredytowych które różnią się wieloma czynnikami i procedurami , nie wiesz jak je odpowiednio dopasować i przygotować z jak najmniejszą ilością dokumentacji ,tracisz wiele czasu na szukanie w każdym banku osobno lub porównywarkach i innych . Możesz popełnić wiele błędów które mogą być już nie do naprawienia . Sam masz mniejsze możliwości negocjacyjne i odstępstwa od procedur.

 5. 05. Dobre warunki kredytu hipotecznego to również dobrze wypełniony wniosekx

  Nie wypełniaj wniosku bez zastanowienia i sprawdzenia lub skonsultuj to z odpowiednim niezależnym ekspertem od kredytów.

 6. 06. Oferta to nie decyzja kredytowax

  Nie myl oferty z decyzją kredytową . Oferta to nie decyzja jest to tylko propozycja banku która nie jest wiążąca .Żeby otrzymać decyzję trzeba przejść całą procedurę na podstawie wszelkiej dokumentacji i innych aspektów .

 7. 07. Nie spiesz sięx

  Przeczytaj dokładnie umowę i warunki spłaty ,jeżeli nie rozumiesz zapytaj .

Analiza kredytowa online w 5 minut.

Sprawdź zdolność kredytową i zobacz oferty banków (RRSO od 2,53%) bez zapytań do BIK.

Kredyty i pożyczki hipoteczne dla firm mogą zostać przeznaczone na dowolny cel, trzeba jednak odpowiednio dobrać ofertę wybranego banku do swoich potrzeb. Pomoc niezależnego, doświadczonego specjalisty z IPM znacznie zwiększy szanse Twojego przedsiębiorstwa na uzyskanie najlepszych warunków kredytu hipotecznego.

Kredyt hipoteczny dla firm - dlaczego warto skorzystać z usług specjalisty?

Na polskim rynku funkcjonuje kilkanaście banków i parabanków, każdy z nich posiada kilka różnych rozwiązań w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych, a właściwe dopasowanie najlepszej oferty do potrzeb danego rozwiązania nie jest prostym zadaniem. Propozycje finansowania różnią się takimi czynnikami jak akceptacja różnego rodzaju nieruchomości, punktacja w BIK, oprocentowanie, ubezpieczenie, okres kredytowania czy sposób wyliczania różnego rodzaju dochodów firmy. Dzięki współpracy ze specjalistą z IPM dowiesz się która oferta banku będzie najbardziej odpowiednia dla Twojej firmy, gdzie otrzymasz najwyższą zdolność kredytową. Nie będziesz się musiał martwić dokumentami, które należy przygotować, aby jak najszybciej sfinalizować proces przyznawania pożyczki. Ponadto dzięki naszej wieloletniej współpracy z wieloma instytucjami bankowymi dysponujemy dostępem do licznych, najbardziej korzystnych ofert. Współpraca ze specjalistą z IPM jest nie tylko wygodna, ale przede wszystkim bezpieczna - gwarantujemy Ci pełną poufność.

Dlaczego nie powinieneś składać wielu wniosków w pośpiechu?

Bardzo częstym błędem, który popełniają przedsiębiorcy szukających najlepszej oferty finansowania, jest składanie wniosków i zapytań w wielu bankach i instytucjach. Warto pamiętać, iż zapytania do BIK obniżają scoring kredytowy Twojej firmy i takie nieprzemyślane wnioski mogą nawet uniemożliwić Ci otrzymanie pożyczki w jakimkolwiek banku. Jeżeli chcesz porównać dostępne na rynku oferty, skorzystaj z dostępnej na naszym portalu porównywarki - przybliży Ci ona propozycje wielu banków w jednym miejscu bez zapytań do BIK a co za tym idzie bez zaniżania Twojego scoringu.

Na co możesz przeznaczyć pożyczkę hipoteczną?

Kredyty i pożyczki hipoteczne dla firm często mogą być przeznaczone na dowolny cel, bez składania deklaracji na co zostaną przeznaczone środki i konieczności ich rozliczania. Pośredniczymy w kredytach hipotecznych do kwoty 20 milionów złotych w okresie kredytowania do 20 lat - bez faktur oraz biznesplanów. Banki chętnie udzielają przedsiębiorcom kredytów zabezpieczonych hipotecznie, ponieważ są dla nich bezpieczne - wiążą się z mniejszym ryzykiem braku wywiązania się z obowiązku spłaty. Przedsiębiorca może liczyć na korzystne warunki i niskie oprocentowanie pożyczki, ponieważ bank ryzykuje mniej niż w przypadku innego rodzaju kredytów, bez zabezpieczenia hipotecznego. Kredyt hipoteczny dla firm jest zbliżony do tego przyznawanego osobom fizycznym, różni się jednak znacznie procedurami - bank wymaga przedstawienia przez przedsiębiorcę dokumentacji innego typu. Ubieganie się przez przedsiębiorce o udzielenie tego typu finansowania wymaga ścisłego przestrzegania kilku warunków oraz skompletowania wszelkich niezbędnych dokumentów i zaświadczeń. Zebranie wymaganej dokumentacji to tylko początek skomplikowanych procedur, które umożliwią Ci otrzymanie pieniędzy. Dlatego od samego początku warto zdecydować się na współpracę z nami. Dzięki temu cała procedura wnioskowania o pożyczkę będzie prostsza, a Ty otrzymasz korzystne warunki umowy.