Leasingi na prawie

Wszystko

Pojazdy, sprzęty, maszyny ,urządzenia oraz nieruchomości.

Z wielu banków porównaj i wybierz najlepszą ofertę!

Jak otrzymasz najkorzystniejszy leasing

Zobacz jak prosto możesz porównać i wybrać najlepsze oferty leasingowe .

 1. KROK 1. Analiza online

  W klika minut wypełniasz dane formularza o przedmiocie leasingu i swoich dochodach oraz zobowiązaniach , dzięki temu masz możliwość otrzymania z różnych banków oferty które będziesz mógł porównać i wybrać najlepszą .

 2. KROK 2.Wybór najlepszej oferty!

  Po wypełnieniu analizy online otrzymasz na adres email najlepsze przefiltrowane i przeanalizowane oferty z kilku banków .Nie tracąc czasu i nerwów nie będziesz bombardowany mnóstwem telefonów z ofertami bez pokrycia, pełna poufność i bezpieczeństwo.

 3. KROK 3. Pomoc specjalisty

  Szybkie decyzje nawet w 1 dzień. Nasz ekspert będzie w stałym kontakcie omówi wszelkie szczegóły wybranej oferty leasingowej. Skutecznie pomoże przygotować i dostosować dokumenty, wynegocjować z bankiem odstępstwa o korzystniejsze warunki niż standardowe.

 4. KROK 4. Umowa Leasingowa

  Umowę podpisujesz w banku lub pracownik banku dojedzie do Ciebie. Masz nasze stałe wsparcie przy i po podpisaniu umowy kredytowej

Wybierz przedmiot Leasingu i porównaj najlepsze oferty!

Leasingi na różne pojazdy

Od pierwszego dnia prowadzenia
działalności Bez BIK
Długi okres spłaty
od 0% wpłaty

Leasingi na sprzęty maszyn i urządzeń

Szybkie decyzje
Okres spłaty do 120 miesięcy
od 0% wpłaty własnej
Różne metody liczenia zdolności finansowania

Leasingi nieruchomości komercyjnych

Leasing nieruchomości komercyjnych od 3 mln
praktyczne narzędzie finansowania dużych inwestycji.

Leasingi dla rolników maszyn i urządzeń

opłata wstępna od 0%
okres leasingu do 120 miesięcy
Bez BIK

Leasingi na sprzęt medyczny

opłata wstępna od 0%
dostępne w procedurze uproszczonej do 1mln zł!
okres leasingu do 120 miesiące

Wiele Banków w jednym miejscu!

Dlaczego warto nam zaufać?

1900 +

Zadowolonych klientów

18 +

Lat doświadczenia

150 mln+

Udzielonych kredytów

KNF

Nadzoruje nas KNF nr rejestru
RPK002747

"Nie spotkałam się jeszcze z taką pomocą i zaangażowaniem w pracę jak w przypadku konsultantki która zajmowała się moim leasingiem. Na każde pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź, Takie profesjonalne podejście zasługuje na wyróżnienie!"

Irena Klient indywidualny

" Pełna profeska od początku do końca ;) godny polecenia Doradca Wszystko zostało przeprowadzone bardzo sprawnie, Lepiej być nie mogło. Jeśli zdecydujemy się na kolejny leasing to na pewno skorzystamy z oferty IPM Kredyty."

Mateusz Klient indywidualny

"Pełen profesjonalizm. Jeżeli potrzebujesz szybkiego i szytego na miarę leasingu to trafiłeś pod dobry adres. Polecam"

Anna Klient indywidualny

Co zyskasz?

Pracując z IPM Bez pomocy IPM
Gdzie otrzymam najlepszy leasing?
Wiele banków w jednym miejscu , możliwość porównania i wybrania ofert w kilka minut . Tracisz kilka dni lub więcej. Szukając sam w bankach lub porównywarkach narażasz się na otrzymywanie mnóstwa telefonów z ofertami bez pokrycia.
Analiza online wielu ofert
Wiemy które banki akceptują różne dochody i tylko na oświadczenie ,różne przedmioty leasingu oraz różną historię w BIK Sam nie będziesz miał dostępu do wszystkich danych z wielu różnych banków które będą potrzebne do otrzymania korzystnego leasingu
Punktacja BIK
Mamy w ofercie banki lub firmy które nie sprawdzają BIK-u oraz akceptują niezbyt dobrą historię . Szukając sam lub z nieodpowiednią pomocą możesz mieć wiele zapytań i obniżyć punktację co wpływa na otrzymanie leasingu lub korzystne jego warunki
Oprocentowanie leasingu?
Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z wieloma bankami mamy stały dostęp do najlepszych promocji oraz wiele możliwości negocjacyjnych. Sam masz o wiele mniejsze szanse na wynegocjowanie dogodnych warunków.
Wygoda i bezpieczeństwo
Wszystko w jednym miejscu, online. Stały kontakt z jednym specjalistą, bezpieczeństwo, pełna pomoc i poufność. Mocno utrudniony kontakt i obieg dokumentów, z wieloma osobami i instytucjami.

7 głównych błędów leasingobiorcy

Poznaj najczęstsze błędy które popełniają leasingobiorcy ,
podczas szukania najkorzystniejszej oferty .

 1. 01. Zastanów się jaki potrzebujesz leasing x

  Jest wiele banków które mają różne rodzaje leasingów trzeba je właściwie dostosować do swoich potrzeb . Różnią się one wieloma metodami przyznawania leasingów : punktacją w BIK , akceptowania przedmiotów leasingu i wyliczania różnych dochodów ,oprocentowaniem ,ubezpieczeniem, okresem spłaty i innymi cechami .

 2. 02. Nie składaj zapytań i wniosków byle jak i byle gdzie, bo się okaże , że nie dostaniesz nic x

  Będąc pewnym że spłyną do Ciebie najlepsze oferty z których wybierzesz najlepszą .Składasz do wielu banków i do innych instytucji wnioski lub zapytania , nawet nie wiesz gdzie ?. To tak nie działa . Dlaczego nie możesz dostać odpowiedniego leasingu dla Ciebie ? Otrzymujesz non stop ,,super oferty” z wielu banków i instytucji pozabankowych , porównywarek , telefony ,sms ,email i itp - bez dokumentów, łatwo , prosto , najniższe oprocentowanie i itp. Przychodzi do konkretów okazuje się że są one bez pokrycia . Masz wiele zapytań do BIK , tracisz mnóstwo czasu i nerwów oraz jest jeszcze potrzebnych wiele dokumentów. Nie otrzymałeś leasingu lub nie taka była oferta .

 3. 03.Pamiętaj, do każdego leasingu trzeba się odpowiednio przygotować x

  Żaden bank i inna instytucja finansowa nie udzieli leasingu bez weryfikacji : przedmiotu leasingu , dochodów , historii w BIK lub i wielu innych czynników. Stworzyliśmy darmową analizę online z którą sprawdzimy i wyliczymy jaka będzie Twoja maksymalna zdolność kredytowa , które banki akceptują przedmiot leasingu i które banki akceptują różną historię w BIK oraz wiele innych ważnych czynników . Otrzymasz korzystne przeanalizowane z wielu banków dopasowane dla Ciebie realne oferty leasingowe które porównasz i wybierzesz najlepszą .Wszystko w jednym miejscu .

 4. 04. Czy warto skorzystać z niezależnego, doświadczonego specjalisty? x

  Nie znasz wielu produktów leasingowych które różnią się wieloma czynnikami i procedurami , nie wiesz jak je odpowiednio dopasować i przygotować z jak najmniejszą ilością dokumentacji .Tracisz wiele czasu na szukanie w każdym banku osobno lub porównywarkach i innych . Możesz popełnić wiele błędów które mogą być już nie do naprawienia . Sam masz mniejsze możliwości negocjacyjne i odstępstwa od procedur.

 5. 05. Dobre warunki leasingu , to również dobrze wypełniony wniosek x

  Nie wypełniaj wniosku bez zastanowienia i sprawdzenia lub skonsultuj to z odpowiednim niezależnym ekspertem od leasingów.

 6. 06. Oferta, to nie decyzja kredytowa x

  Nie myl oferty z decyzją leasingową . Oferta to nie decyzja jest to tylko propozycja banku która nie jest wiążąca .Żeby otrzymać decyzję trzeba przejść całą procedurę na podstawie wszelkiej dokumentacji i innych aspektów .

 7. 07. Nie śpiesz się x

  Przeczytaj dokładnie umowę i warunki spłaty ,jeżeli nie rozumiesz zapytaj .

Sprawdź przedmiot leasingu i porównaj oferty które pasują dla Ciebie