nieruchomosci

Nieruchomości i kredyty

 

Wyjątkowe nieruchomości na wyłącznosć!

 

Miesięczna rata

335.00 zł

Oproccentowanie od: 3% RRSO: 5,11%

Rodzaje ofert nieruchomości

Domy

na sprzedaż
wynajem

Mieszkania

sprzedaż
wynajem

Działki

budowlane
rolne
komerycyjne
rekreacyjne

Lokale użytkowe

na sprzedaż
wynajem

Kredyty hipoteczne

Na zakup, budowę lub remont nieruchomości Konsolidacyjne + na dowolny cel Pożyczki hipoteczne na dolny cel.

Najlepsze mieszkania i domy od wielu deweloperów w Polsce!

Jak sprzedajemy nieruchomości?

Oferta na wyłączność skutecznym najlepszym sposobem na sprzedaż Twojej nieruchomości

 1. KROK 1. Analiza ceny nieruchomości

  Analizujemy bezpłatnie stan prawny i techniczny nieruchomości . Określamy i proponujemy realną najwyższą cenę wartości za jaką jesteśmy w stanie sprzedać Twoją nieruchomość w określonym krótkim czasie .

 2. KROK 2. Akceptacja naszej oferty sprzedaży!

  Po akceptacji naszej propozycji podpisujesz z nami umowę na wyłączność ,na czas określony w którym będziemy zobowiązani do sprzedaży nieruchomości . Dzięki takiej umowie Twoja nieruchomość będzie odpowiednio promowana i reklamowana co przełoży się na skuteczniejszą sprzedaż . Całym procesem sprzedaży oraz stałym kontaktem z Tobą będzie zajmował się jeden specjalista dzięki temu unikniesz wszelkich niedogodności i nieporozumień.

 3. KROK 3. Finalizacja sprzedaży nieruchomości !

  Specjalista odpowiednio przeprowadzi trudne negocjacje cenowe za Twoją zgodą oraz pomoże przygotować dokumentację do Notariusza .

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Od 2001 roku

Kwalifikacje

Licencja Państwowa nr 6704

Skuteczność

Współpraca z wieloma ekspertami: prawo, reklama, wiele banków, rzeczoznawcy itp.

Sprzedaż nieruchomości z umową na wyłączność

Poznaj 7 błędów najcześciej popełnianych przez sprzedających

 1. 01. Jedna umowa na wyłączność lub wiele otwartych. x

  Umowa na wyłączność oznacza że współpraca sprzedającego jest tylko z jednym pośrednikiem co ułatwia kontakt i bezpieczeństwo . Przy umowie otwartej będąc pewnym że wiele biur nieruchomości będzie walczyło o sprzedaż Twojej nieruchomości podpisujesz umowy otwarte z kilkoma lub więcej . Czekasz niech wygra najlepszy , niech spłyną najlepsze oferty .To tak nie działa . Okazuje się tracisz dużo czau i nerwów , nie ma zainteresowania klientów i nic się nie dzieje .Dlaczego ? , ponieważ masz podpisane umowy otwarte a nie jedną na wyłączność która daje o wiele większą skuteczność sprzedaży .

 2. 02. Promocja i reklama oferty na wyłączność x

  Są angażowane różne kanały reklamy na których są dobrze dokładnie opisane dane nieruchomości , są one mocno promowane i pozycjonowane co zwiększa skuteczność sprzedaży . Podawana jest zawsze aktualna cena , dopasowany opis i dobrze zrobione zdjęcia i itp .Często w umowach otwartych tak nie jest, na portalach te same nieruchomości są prezentowane przez klika lub kilkanaście biur nieruchomości co w konsekwencji wpływa to na dezinformację i kupujący obawiają się takiej nieruchomosci że jest ona niewiarygodna .

 3. 03. Zaangażowanie czasu i pieniędzy pośrednika x

  Umowa na wyłącznosć jest na czas określony przez co biuro mobilizuje do większej determinacji . Zaangażowanie biura jest o wiele większe niż przy umowie otwartej, jest poświecone więcej czasu oraz inwestowane są znaczące środki finansowe na promocję i reklamę . Pośrednik nie bierze dużo ofert na wyłączność ponieważ wymagają one dużej dbałości, dokładności i bardzo dobrej znajomości wszystkich szczegółów danej nieruchomości . Przy umowie na wyłączność współpracuje wiele innych biur nieruchomości , przy umowie otwartej nie jest to możliwe .

 4. 04. Prowizja od sprzedającego i kupującego x

  Przy umowie na wyłączność bardzo często pośrednik nie pobiera prowizji od kupującego dzięki temu bardziej uatrakcyjnia ofertę mobilizując skutecznej kupującego do kupna . Kupujący może przeznaczyć te środki na pokrycie kosztów notarialnych lub innych .

 5. 05. Analiza i wycena wartości nieruchomości x

  Robiona jest rzetelna wycena która jest kluczem do transakcji . Przy umowie na wyłączność określana jest realna cena rynkowa oraz sprecyzowane konkretne działania, które prowadzą do szybszej sprzedaży .Dzięki temu właściciel nieruchomości oszczędza czas oraz jest mniej narażony negocjacje cenowe .

 6. 06. Adres reklamowanej nieruchomości x

  W ofertach na wyłączność jest dokładniejszy opis włącznie z podanym adresem nieruchomości przez co jest skuteczniejsza reklama. W umowach otwartych nie jest podawany adres nieruchomości przez to jest dużo obaw ze strony kupującego .

 7. 07. Zaufanie do pośrednika x

  Umowa na wyłączność, to jeden godny zaufania pośrednik, któremu można także powierzyć klucze oraz udostępnić wgląd do potrzebnych dokumentów . Przy umowie na wyłączność bardzo często pośrednik otrzymuje klucze i w każdej chwili bez konieczności właściciela, może odbyć prezentację, co również jest dużym udogodnieniem i ułatwieniem dla obu stron transakcji.

Masz nieruchomość we Wrocławiu lub okolicach

Chcesz sprzedać lub kupić lub wynająć