O nas

Specjalizacją firmy IPM jest kompleksowa, rzetelna usługa z której klient otrzymuje maksymalną korzyść, wygodę i bezpieczeństwo. Oferujemy przede wszystkim najlepsze kredyty firmowe, kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe oraz leasingi.

Możemy Ci pomóc?

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci rozwiązać Twój problem.

#

Kim jesteśmy

Od 2001 roku pomagamy przy obliczaniu zdolności kredytowej klientów oraz w wybraniu najlepszych ofert bankowych . Oprocentowanie kredytu, atrakcyjny leasing oraz pożyczki, dopasowane są do indywidualnych potrzeb oraz realiów rynkowych. Nie jesteśmy porównywarką - nie traktujemy klienta jak PESEL lub NIP, ale zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Nasza misja

IPM Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu mamy dużą wiedzę oraz szerokie kontakty. Współpracujemy z wieloma bankami i innymi instytucjami finansowymi co daje nam dużą możliwość dostosowania się do potrzeb klienta i zapewnienie atrakcyjnego oprocentowania kredytu. Stosujemy niekonwencjonalne rozwiązania z których niemożliwe staje się możliwe. Jesteśmy także licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami z dużym dostępem do wielu nieruchomości.

Nasze wartości

Wiele milionów złotych to wartość uruchomionych przez nas kredytów i leasingów w IPM. Finansowanie zdobywamy dla klientów z różnych branż, którzy posiadają zdolność kredytową. Jesteśmy otwarci na każdą grupą zawodową (przedsiębiorców, pracowników w oparciu o umowę o pracę, rolników, przedstawicieli wolnych zawodów, emerytów).