Pożyczki hipoteczne bez BIK dla firm

 

Oferujemy pomoc w pozyskaniu pożyczek hipotecznych
pozabankowych dla przedsiębiorców

Sprawdź jak otrzymać pożyczkę hipoteczną bez BIK dla Firm

Bez straty czasu, bez zbędnych telefonów, z pomocą specjalisty.

 1. KROK 1. Wniosek online

  W kilka minut bez trudu i szukania wypełniasz łatwy wniosek podając dane o swoich zobowiązaniach i o nieruchomości .

 2. KROK 2. Akceptacja oferty

  Po wypełnieniu wniosku online otrzymasz na adres email ofertę pożyczki hipotecznej bez BIK . Po sprawdzeniu oferty podejmiesz decyzję czy akceptujesz warunki oferty .

 3. KROK 3. Podpisanie umowy pożyczki

  Wzór umowy otrzymujesz do wglądu i akceptacji , podpisujesz umowę w kancelarii notarialnej i środki są przelewane na Twoje konto .

Parametry pożyczek hipotecznych
bez BIK dla Firm

 • Finansowanie jest skierowane także do Klientów w kryzysie, z różnymi zaległościami z negatywnym BIK, US, ZUS, KRD i inne .
 • Prowadzących działalność w formie spółek osobowych, kapitałowych, a także osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.
 • Możliwość konsolidacji różnych zadłużeń , spłata dotychczasowych wierzycieli, negocjacje z bankami oraz wykup trudnych wierzytelności.
 • Zabezpieczeniem pożyczek hipotecznych bez BIK mogą być nieruchomości niezabudowane i zabudowane , w tym mieszkaniowe , handlowe , rekreacyjne , usługowe , magazynowe i itp.
 • Proponujemy produkty pozwalające wykorzystać potencjał Twoich aktywów.
 • Zabezpieczamy się na nieruchomościach komercyjnych i mieszkalnych a także nietypowych. Finansujemy akwizycję, restrukturyzację oraz bieżącą działalność przedsiębiorców. Cel finansowania jest dowolny.
 • kwoty pożyczek od 500 000 pln do 20 000 000 pln
 • okres finansowania od 6 do 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
 • wcześniejsza spłata bez dodatkowych opłat
 • płatność odsetek w okresach miesięcznych, z dołu
 • spłata kapitału: jednorazowo na koniec okresu finansowania
 • Zabezpieczenie Do 50% wartości Nieruchomości
 • Możliwość indywidualnych odstępstw

ZALETY

 • Brak opłat wstępnych
 • Szybka decyzja 48 godzin
 • Rynkowe ceny
 • Duże kwoty do 20.0000.00zł
 • Elastyczne podejście
 • Zabezpieczenie na nieruchomości
 • Wypłata nawet w 7 dni
 • finansowanie ze złą historią BIK , KRD , US ,ZUS i innymi zaległościami
 • Poufność
Dlaczego warto nam zaufać?

1900 +

Zadowolonych klientów

18 +

Lat doświadczenia

150 mln+

Udzielonych kredytów

KNF

Nadzoruje nas KNF nr rejestru
RPK002747

"Kredyt w IPM KREDYTY to strzał w dziesiątkę! Wypełnienie formalności zajęło mi chwilę, pieniądze znalazły się na moim koncie szybko po pozytywnej weryfikacji wniosku. Taką współpracę rozumiem…"

Damian Klient indywidualny

"Profesjonalne podejście do klienta, duża oszczędność czasu i pieniędzy dzięki temu pośrednikowi. Gorąco polecam!"

Xymena Klient indywidualny

"Uważam, że pożyczka w IPM KREDYTY jest świetnym rozwiązaniem. Szczególnie, gdy potrzebujemy pieniędzy na wczoraj . Wypełnienie wniosku jest szybkie, mi zajęło ok dziesięciu minut, a pieniążki znalazły się na moim koncie po kliku dniach , polecam"

Krystyna Klient indywidualny

Jak możemy Ci pomóc?

Sprawdź online czy masz możliwość otrzymania pożyczki hipotecznej bez BIK.

Pożyczki hipoteczne bez BIK dla firm skierowane są również dla klientów znajdujących się w kryzysowej sytuacji finansowej, obejmującej m.in. różnego typu zaległości lub negatywne wpisy do BIK czy KRD. Z naszej oferty możesz skorzystać, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą oraz działalność w formie spółki kapitałowej lub osobowej.

Dlaczego warto skorzystać z pożyczki hipotecznej bez BIK dla firm?

Pożyczki hipoteczne bez BIK dla firm charakteryzują się niezwykłą elastycznością, możesz m.in. skonsolidować kilka różnych zadłużeń Twojej firmy lub spłacić jej dotychczasowych wierzycieli. Ich zaletą jest to, że akceptowane są różnego typu formy zabezpieczeń - nieruchomości zarówno komercyjne, jak mieszkalne oraz nietypowe zabezpieczenia na nieruchomościach niezabudowanych, a także zabudowanych (handlowych, usługowych, magazynowych, rekreacyjnych, mieszkaniowych itp).

Negatywna historia w BIK

Niestety negatywna historia w bazie BIK czy KRD wyklucza otrzymanie jakiegokolwiek kredytu bankowego - instytucje bankowe za każdym razem muszą sprawdzić historię kredytową przedsiębiorcy i nie mogą w żaden sposób tego ominąć. Szansą dla przedsiębiorców posiadających negatywne wpisy w rejestrach BIK czy KRD są prywatne firmy pożyczkowe, których oferty znajdziesz na naszej stronie. Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę dla Twojego przedsiębiorstwa.

Elastyczne podejście, formalności zredukowane do minimum

Wielu osobom otrzymanie pożyczki hipotecznej kojarzy się z koniecznością dokonania wielu skomplikowanych formalności, których realizacja może być uciążliwa, a czasem wręcz niemożliwa. Oferta naszej firmy jest bardzo przyjazna klientom, stanowi doskonałe wsparcie w pozyskaniu wysokiej kwoty pieniędzy dla Twojego przedsiębiorstwa. Sam zadecydujesz, na co Twoje przedsiębiorstwo spożytkuje otrzymaną kwotę pożyczki. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to regularna spłata zobowiązania hipotecznego. Pożyczki są najczęściej udzielane na okres od 6 do 12 miesięcy. Jednak w dostępnych u nas ofertach przewidziani możliwość przedłużenia terminu spłaty. Ponadto jeżeli sytuacja finansowa Twojego przedsiębiorstwa ulegnie znacznej poprawie i zdecydujesz się na wcześniejszą spłatę zobowiązania to nie poniesiesz z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Oferowane przez nas wsparcie finansowe pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał Twoich aktywów. Proces aplikowania jest niezwykle prosty i przyjazny - nie ponosisz żadnych opłat wstępnych, decyzję otrzymasz w ciągu 48 godzin, a pieniądze znajdą się na rachunku bankowym Twojego przedsiębiorstwa nawet w 7 dni. Ponadto możesz liczyć na pełną poufność z naszej strony a także udzielenie wysokiej kwoty pożyczki, aż do 20.000.000,00 złotych. Co istotne, zła historia w bazach BIK, KRD, US, ZUS oraz inne zaległości nie stanowią przeszkody w udzieleniu Twojemu przedsiębiorstwu kredytu hipotecznego - wystarczy, że dysponujesz nieruchomością, na której będziemy mogli ustanowić odpowiednie zabezpieczenie. Nie zaniżamy wartości nieruchomości stanowiących zabezpieczenie pożyczki hipotecznej, które zawsze szacowane są na podstawie uczciwych, aktualnych cen rynkowych.