Pożyczki pozabankowe bez BIK

29 FIRM POŻYCZKOWYCH
PORÓWNAJ I WYBIERZ

Sortuj oferty pożyczek według ...
Najniższe RRSO
Konsolidacje pożyczek
Pożyczki bez BIK
 

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu lub pożyczki zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową w trakcie zawierania umowy.
Przykład reprezentatywny:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty pożyczek wynosi 221,46%. Okres obowiązywania umowy: 3 mies., całkowita kwota pożyczki: 1 000,00 zł. Całkowity koszt zobowiązania spłacanego w ratach równych (annuitetowych): 164,22 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1 164,22 zł. Spłata następuje w 3 ratach równych (annuitetowych). Kalkulacja została dokonana na dzień 31 maj 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.Minimalny i maksymalny okres spłaty: min. 1 mies., max. 5 lat Maksymalne RRSO: 695%

Jak łatwo możesz otrzymać pożyczkę pozabankową ?

Bez straty czasu, online , bez nachalnych telefonów , z pomocą specjalisty.

 1. KROK 1. Wybór najlepszej pożyczki

  Wiele realnych ofert do wyboru z których od razu w jednym miejscu bez zbędnego szukania możesz łatwo sprawdzić i wybrać najbardzej korzystną pożyczkę dla Siebie..

 2. KROK 2. Wniosek online ze wsparciem specjalisty

  Bez straty czasu składasz wniosek o wybraną pożyczkę .Decyzja nawet w kilka minut . Nasz ekspert będzie w stałym kontakcie omówi wszelkie szczegóły wybranej oferty . Skutecznie pomoże wypełnić prawidłowo wniosek i wynegocjować korzystniejsze warunki niż standardowe.

 3. KROK 3. Pieniądze na Twoim koncie

  Umowę podpisujesz online lub pracownik reprezentujący pożyczkodawcę dojedzie do Ciebie. Po podpisaniu umowy uruchomienie pożyczki w ten sam dzień . Masz nasze stałe wsparcie

Wiele firm pożyczkowych w jednym miejscu !

Dlaczego warto nam zaufać?

1900 +

Zadowolonych klientów

18 +

Lat doświadczenia

150 mln+

Udzielonych kredytów

KNF

Nadzoruje nas KNF nr rejestru
RPK002747

"Przejrzałam wiele ofert pożyczek poza bankowych i szczerze mówiąc tylko IPM KREDYTY zwrócił moją uwagę – szybko i bez zbędnych pytań. Wzięłam pożyczkę kilka razy u nich i na pewno w razie potrzeby tam wrócę."


Gosia Klient indywidualny

" Gdyby nie pożyczka w IPM KREDYTY nie miałbym za co pojechać na wakacje – nie miałem zdolności kredytowej ale na szczęście z IPM KREDYTY stało się to możliwe…"


Maciej Klient indywidualny

"100% profesjonalizmu, a co za tym idzie możliwości. Chętnie wracam w sytuacjach kryzysu finansowego do ofert IPM KREDYTY. Kilka kliknięć i już gotowe. Gorąco polecam!"


Przemek Klient indywidualny

Co zyskasz?

Pracując z IPM Bez pomocy IPM
Gdzie otrzymam najlepszą pożyczkę ?
W jednym miejscu ponad dwadzieścia pięć wiarygodnych pożyczek pozabankowych . Porównasz i wybierzesz najlepszą pożyczkę dla Siebie Tracisz kilka dni lub więcej . Szukając sam lub porównywarkach narażasz się na otrzymywanie mnóstwa telefonów z ofertami bez pokrycia.
Wniosek online o pożyczkę
W kilka minut dowiesz się czy masz możliwość otrzymania wybranej oferty pożyczki w przypadku braku możliwości otrzymania zaproponujemy inne . Sam nie będziesz miał dostępu do wszystkich danych z tak wielu pożyczek .
Punktacja BIK?
Bez zapytań do BIK mamy dostęp do najatrakcyjniejszych ofert pożyczek .Wiemy które firmy akceptują różną historię w BIK Szukając sam lub z nieodpowiednią pomocą możesz mieć wiele zapytań i obniżyć punktację co wpływa na otrzymanie lub korzystne warunki pożyczki
Warunki pożyczki ?
Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z wieloma firmami mamy stały dostęp do najlepszych promocji oraz wiele możliwości negocjacyjnych. Sam masz o wiele mniejsze szanse na wynegocjowanie dogodnych warunków.
Wygoda i bezpieczeństwo
Wszystko w jednym miejscu, online . Stały kontakt z jednym specjalistą , bezpieczeństwo, pełna pomoc i poufność .Specjalista skutecznie pomoże przygotować i wypełnić prawidłowo wniosek ,dostosować dokumenty . Mocno utrudniony kontakt i obieg dokumentów, z wieloma osobami i instytucjami.

7 Błędów pożyczkobiorcy

Poznaj 7 głównych błędów, które popełniają pożyczkobiorcy ,
podczas szukania najkorzystniejszej oferty

 1. 01. Zastanów się na co potrzebujesz pieniądzex

  Jest wiele firm które mają wiele różnych rodzajów finansowania trzeba je właściwie dostosować do swoich potrzeb . Różnią się one wieloma czynnikami : punktacją w BIK , akceptowania i wyliczania różnych dochodów ,oprocentowania ,ubezpieczenia , okresem kredytowania i innymi cechami .

 2. 02. Nie składaj wniosków byle jak i byle gdzie bo sie okaże że nie dostaniesz nic.x

  Będąc pewnym że spłyną do Ciebie najlepsze oferty z których wybierzesz najlepszą .Składasz do wielu instytucji wnioski lub zapytania i nawet nie wiesz gdzie ?.. To tak nie działa Dlaczego nie możesz dostać odpowiedniej pożyczki dla Ciebie ? Otrzymujesz non stop ,,super oferty” firm, porównywarek , telefony ,sms ,email i itp - bez dokumentów, łatwo , prosto , najniższe oprocentowanie i itp. Przychodzi do konkretów okazuje się że są one bez pokrycia . Masz wiele zapytań do BIK , tracisz mnóstwo czasu i nerwów oraz jest jeszcze potrzebnych wiele dokumentów. Nie otrzymałeś pożyczki nie taka była oferta .

 3. 03. Pamiętaj, do każdej pożyczki też trzeba się odpowiednio przygotowaćx

  Żadna instytucja finansowa nie udzieli pożyczki bez weryfikacji : dochodów , historii w BIK lub jeżeli będą potrzebne zabezpieczenia i wielu innych czynników. Tylko u Nas otrzymasz korzystne przefiltrowane odpowiednio z wielu firm dopasowane dla Ciebie realne oferty pożyczek które porównasz i wybierzesz najlepszą .

 4. 04. Czy warto korzystać z usług niezależnego doświadczonego specjalisty?x

  Nie znasz wielu produktów pożyczek które różnią się wieloma czynnikami i procedurami , nie wiesz jak je odpowiednio dopasować i przygotować z jak najmniejszą ilością dokumentacji ,tracisz wiele czasu na szukanie w każdej firmie osobno lub porównywarkach i innych . Możesz popełnić wiele błędów które mogą być już nie do naprawienia . Sam masz mniejsze możliwości negocjacyjne i odstępstwa od procedur.

 5. 05. Dobre warunki pożyczki to również dobrze wypełniony wniosekx

  Nie wypełniaj wniosku bez zastanowienia i sprawdzenia lub skonsultuj to z odpowiednim niezależnym ekspertem od pożyczek .

 6. 06. Oferta to nie decyzja kredytowax

  Nie myl oferty z decyzją . Oferta to nie decyzja jest to tylko propozycja firmy pożyczkowej która nie jest wiążąca .Żeby otrzymać decyzję trzeba przejść całą procedurę na podstawie wszelkiej dokumentacji i innych aspektów .

 7. 07. Nie spiesz sięx

  Przeczytaj dokładnie umowę i warunki spłaty ,jeżeli nie rozumiesz zapytaj .

Analiza pożyczek online w 5 minut.

Zobacz i wybierz z wielu korzystne oferty

Pożyczki pozabankowe bez BIK są dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości otrzymania kredytu bankowego. Za pośrednictwem naszego portalu możesz porównać wiele wiarygodnych ofert tego typu pożyczek w jednym miejscu i aplikować o najbardziej korzystną dla siebie.

Wybierz najkorzystniejszą pożyczkę pozabankową bez BIK dla siebie

Pożyczkę bez BIK w pozabankowej instytucji z naszą pomocą możesz uzyskać szybko, sprawnie i bez konieczności wychodzenia z domu. Cały proces aplikacyjny wykonasz online, a dodatkowe środki znajdą się na Twoim koncie nawet w ciągu 15 minut. Poniżej prezentujemy ponad 25 ofert dostępnych dla osób zadłużonych. Musisz jednak pamiętać, iż ostateczna decyzja zależy od indywidualnej oceny dokonanej przez daną instytucję parabankową. Jeżeli nie otrzymasz wybranej przez siebie oferty, zaproponujemy Ci inne rozwiązania. Decydując się na aplikację o pożyczkę w instytucji pozabankowej za pośrednictwem naszej strony, gwarantujesz sobie pomoc ze strony specjalistów, dzięki czemu cały proces będzie jeszcze szybszy, prostszy i bezpieczniejszy. Nasz specjalista pomoże Ci przejść przez ten proces od początku do końca. Zapewni Ci pomoc w zakresie przygotowania i prawidłowego wypełnienia wniosku, a także dostosowania niezbędnych dokumentów. Warto dodać, iż dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i długotrwałej współpracy z licznymi firmami dysponujemy dostępem do najbardziej korzystnych ofert. Samodzielna aplikacja o tego typu wsparcie jest dosyć ryzykowna, ponieważ najprawdopodobniej nie znasz ofert wielu firm, nie wiesz, czym się pomiędzy sobą różnią i jak najlepiej je dopasować do swoich potrzeb. Na etapie składania wniosku możesz popełnić liczne błędy, które mogą mieć fatalne skutki, dlatego pomoc specjalisty jest nieoceniona. Niewątpliwym atutem naszego serwisu jest fakt, iż przez cały proces możesz przejść online, dzięki czemu nie będziesz musiał niepotrzebnie tracić czasu na wizyty w oddziałach lub wizytę przedstawiciela w Twoim domu. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu środki znajdą się na Twoim rachunku bankowym znacznie szybciej, niż miałoby to miejsce w przypadku tradycyjnej aplikacji. Wystarczy, że dysponujesz telefonem, komputerem czy tabletem z dostępem do Internetu.

Komu polecamy to rozwiązanie?

Pożyczki udzielane przez parabanki bez weryfikacji w bazie BIK najczęściej cechują się szybką procedurą aplikacyjną i udzielane są sprawnie, z pominięciem skomplikowanych procedur. Taki typ finansowania szczególnie polecany jest dla osób, które posiadają negatywną historię kredytowania w bazie BIK, mają ryzyko znalezienia się w rejestrze KRD, dostały decyzję odmowną kredytowania w instytucjach bankowych, a także chcą uzyskać dodatkowe środki w możliwie najkrótszym czasie, z pominięciem czasochłonnej aplikacji. Pożyczki bez BIK udzielane przez instytucje parabankowe za pośrednictwem Internetu są najprostszym i najszybszym sposobem na pozyskanie dodatkowej gotówki, w naprawdę bardzo krótkim czasie. Portal IPM Kredyty umożliwia porównanie wielu różnych ofert, dzięki czemu możesz łatwo wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie oraz skorzystać z pomocy doświadczonego specjalisty. Pamiętaj, że aplikując samodzielnie, masz znacznie mniejsze możliwości negocjacyjne, przez co najprawdopodobniej otrzymasz znacznie mniej korzystne warunki umowy.