POŻYCZKI OSOBISTE
POZABANKOWE I BEZ BIK

29 FIRM POŻYCZKOWYCH
PORÓWNAJ I WYBIERZ

Sortuj oferty pożyczek według ...
Najniższe RRSO
Konsolidacje pożyczek
Pożyczki bez BIK
 

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu lub pożyczki zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową w trakcie zawierania umowy.
Przykład reprezentatywny:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty pożyczek wynosi 221,46%. Okres obowiązywania umowy: 3 mies., całkowita kwota pożyczki: 1 000,00 zł. Całkowity koszt zobowiązania spłacanego w ratach równych (annuitetowych): 164,22 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1 164,22 zł. Spłata następuje w 3 ratach równych (annuitetowych). Kalkulacja została dokonana na dzień 31 maj 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.Minimalny i maksymalny okres spłaty: min. 1 mies., max. 5 lat Maksymalne RRSO: 695%

Jak łatwo możesz otrzymać pożyczkę pozabankową ?

Bez straty czasu, online , bez nachalnych telefonów , z pomocą specjalisty.

 1. KROK 1. Wybór najlepszej pożyczki

  Wiele realnych ofert do wyboru z których od razu w jednym miejscu bez zbędnego szukania możesz łatwo sprawdzić i wybrać najbardzej korzystną pożyczkę dla Siebie..

 2. KROK 2. Wniosek online ze wsparciem specjalisty

  Bez straty czasu składasz wniosek o wybraną pożyczkę .Decyzja nawet w kilka minut . Nasz ekspert będzie w stałym kontakcie omówi wszelkie szczegóły wybranej oferty . Skutecznie pomoże wypełnić prawidłowo wniosek i wynegocjować korzystniejsze warunki niż standardowe.

 3. KROK 3. Pieniądze na Twoim koncie

  Umowę podpisujesz online lub pracownik reprezentujący pożyczkodawcę dojedzie do Ciebie. Po podpisaniu umowy uruchomienie pożyczki w ten sam dzień . Masz nasze stałe wsparcie

Wiele firm pożyczkowych w jednym miejscu !

Dlaczego warto nam zaufać?

1900 +

Zadowolonych klientów

18 +

Lat doświadczenia

150 mln+

Udzielonych kredytów

KNF

Nadzoruje nas KNF nr rejestru
RPK002747

"Przejrzałam wiele ofert pożyczek poza bankowych i szczerze mówiąc tylko IPM KREDYTY zwrócił moją uwagę – szybko i bez zbędnych pytań. Wzięłam pożyczkę kilka razy u nich i na pewno w razie potrzeby tam wrócę."


Gosia Klient indywidualny

" Gdyby nie pożyczka w IPM KREDYTY nie miałbym za co pojechać na wakacje – nie miałem zdolności kredytowej ale na szczęście z IPM KREDYTY stało się to możliwe…"


Maciej Klient indywidualny

"100% profesjonalizmu, a co za tym idzie możliwości. Chętnie wracam w sytuacjach kryzysu finansowego do ofert IPM KREDYTY. Kilka kliknięć i już gotowe. Gorąco polecam!"


Przemek Klient indywidualny

Co zyskasz?

Pracując z IPM Bez pomocy IPM
Gdzie otrzymam najlepszą pożyczkę ?
W jednym miejscu ponad dwadzieścia pięć wiarygodnych pożyczek pozabankowych . Porównasz i wybierzesz najlepszą pożyczkę dla Siebie Tracisz kilka dni lub więcej . Szukając sam lub porównywarkach narażasz się na otrzymywanie mnóstwa telefonów z ofertami bez pokrycia.
Wniosek online o pożyczkę
W kilka minut dowiesz się czy masz możliwość otrzymania wybranej oferty pożyczki w przypadku braku możliwości otrzymania zaproponujemy inne . Sam nie będziesz miał dostępu do wszystkich danych z tak wielu pożyczek .
Punktacja BIK?
Bez zapytań do BIK mamy dostęp do najatrakcyjniejszych ofert pożyczek .Wiemy które firmy akceptują różną historię w BIK Szukając sam lub z nieodpowiednią pomocą możesz mieć wiele zapytań i obniżyć punktację co wpływa na otrzymanie lub korzystne warunki pożyczki
Warunki pożyczki ?
Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z wieloma firmami mamy stały dostęp do najlepszych promocji oraz wiele możliwości negocjacyjnych. Sam masz o wiele mniejsze szanse na wynegocjowanie dogodnych warunków.
Wygoda i bezpieczeństwo
Wszystko w jednym miejscu, online . Stały kontakt z jednym specjalistą , bezpieczeństwo, pełna pomoc i poufność .Specjalista skutecznie pomoże przygotować i wypełnić prawidłowo wniosek ,dostosować dokumenty . Mocno utrudniony kontakt i obieg dokumentów, z wieloma osobami i instytucjami.

7 Błędów pożyczkobiorcy

Poznaj 7 głównych błędów, które popełniają pożyczkobiorcy ,
podczas szukania najkorzystniejszej oferty

 1. 01. Zastanów się na co potrzebujesz pieniądzex

  Jest wiele firm które mają wiele różnych rodzajów finansowania trzeba je właściwie dostosować do swoich potrzeb . Różnią się one wieloma czynnikami : punktacją w BIK , akceptowania i wyliczania różnych dochodów ,oprocentowania ,ubezpieczenia , okresem kredytowania i innymi cechami .

 2. 02. Nie składaj wniosków byle jak i byle gdzie bo sie okaże że nie dostaniesz nic.x

  Będąc pewnym że spłyną do Ciebie najlepsze oferty z których wybierzesz najlepszą .Składasz do wielu instytucji wnioski lub zapytania i nawet nie wiesz gdzie ?.. To tak nie działa Dlaczego nie możesz dostać odpowiedniej pożyczki dla Ciebie ? Otrzymujesz non stop ,,super oferty” firm, porównywarek , telefony ,sms ,email i itp - bez dokumentów, łatwo , prosto , najniższe oprocentowanie i itp. Przychodzi do konkretów okazuje się że są one bez pokrycia . Masz wiele zapytań do BIK , tracisz mnóstwo czasu i nerwów oraz jest jeszcze potrzebnych wiele dokumentów. Nie otrzymałeś pożyczki nie taka była oferta .

 3. 03. Pamiętaj, do każdej pożyczki też trzeba się odpowiednio przygotowaćx

  Żadna instytucja finansowa nie udzieli pożyczki bez weryfikacji : dochodów , historii w BIK lub jeżeli będą potrzebne zabezpieczenia i wielu innych czynników. Tylko u Nas otrzymasz korzystne przefiltrowane odpowiednio z wielu firm dopasowane dla Ciebie realne oferty pożyczek które porównasz i wybierzesz najlepszą .

 4. 04. Czy warto korzystać z usług niezależnego doświadczonego specjalisty?x

  Nie znasz wielu produktów pożyczek które różnią się wieloma czynnikami i procedurami , nie wiesz jak je odpowiednio dopasować i przygotować z jak najmniejszą ilością dokumentacji ,tracisz wiele czasu na szukanie w każdej firmie osobno lub porównywarkach i innych . Możesz popełnić wiele błędów które mogą być już nie do naprawienia . Sam masz mniejsze możliwości negocjacyjne i odstępstwa od procedur.

 5. 05. Dobre warunki pożyczki to również dobrze wypełniony wniosekx

  Nie wypełniaj wniosku bez zastanowienia i sprawdzenia lub skonsultuj to z odpowiednim niezależnym ekspertem od pożyczek .

 6. 06. Oferta to nie decyzja kredytowax

  Nie myl oferty z decyzją . Oferta to nie decyzja jest to tylko propozycja firmy pożyczkowej która nie jest wiążąca .Żeby otrzymać decyzję trzeba przejść całą procedurę na podstawie wszelkiej dokumentacji i innych aspektów .

 7. 07. Nie spiesz sięx

  Przeczytaj dokładnie umowę i warunki spłaty ,jeżeli nie rozumiesz zapytaj .

Analiza pożyczek online w 5 minut.

Zobacz i wybierz z wielu korzystne oferty