Kredyty i leasing IPM

Słowniczek / Leasing operacyjny

W tej sekcji znajdziesz wyjaśnienie wielu terminów i zagadnień niezbędnych podczas korzystania z usług kredytowych lub leasingowych.

Skontaktuj się z nami:

telefon+48 504 133 923

mailbiuro@ipm-kredyty.pl


Słownik kredytowy

Przedstawiamy słownik kredytowy, który ma na celu pomóc w zrozumieniu wszelkich zagadnień dotyczących kredytów.

Wybierz pierwszą literę zagadnienia które Cię interesuje

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Leasing operacyjny - Najczęściej stosowany rodzaj umów leasingowych Pełna rata leasingowa, odsetkowa oraz kapitałowa, wlicza się w koszt uzyskania przychodu Środek trwały będący przedmiotem umowy stanowi własność leasingodawcy na czas trwania umowy Amortyzacja przedmiotu zostaje po stronie leasingodawcy Po spłacie ostatniej raty leasingobiorca ma prawo do wykupu, za ustaloną na początku kwotę lub rezygnacji z leasingowanego przedmiotu Podatek VAT od przedmiotu umowy jest rozłożony w czasie i płatny w ratach razem z ratami leasingowymiNiniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowyNasi partnerzy

skontaktuj się z nami

IPM Kredyty, Nieruchomości

ul. Stanisława Leszczyńskiego 4/29
Centrum
50-078 Wrocław

Odwiedź nasz profil:

Formularz kontaktowy

Interesuje mnie kwota

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Nr telefonu

Treść wiadomości

TAK, oświadczam, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania danych przez IPM NIERUCHOMOŚCI KREDYTY opisanych w Polityce prywatności.